Mercedes-Benz Conecto G II

Autor man323, Studeni 02, 2016, 02:08:55

man323

Ovdje pišite o zamjenskim Conectima 2.generacije koje je Autotrolej dobio kao zamjenu za postojeće redizajnirane Citare.

Nekoliko tehničkih detalja:
-baziran je na staroj šasiji prve generacije Citara prije redizajna,
-ugrađen mu je vertikalni motor ekološke norme euro 6,
-Autotrolej je odabrao motor tipa OM470 sa izlaznom snagom od 394 KS. Zapremnina ovog motora iznos 10.8l.
-autobus ima kao i Citari G II 4-ora vrata,
-proizvođač je Mercedes-Benz Türk A.S.
-sjedala su tipa CityStarEco,
-klimatizirani su,

Izgled redizajnirane instrument table:



Sve detalje, informacije, slike... itd objavljivajte ovdje, da druge teme ne zatrpavamo sada.

elez

koliko koštaju ovi strojevi (otprilike)?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Bocko


man323

Sjedala su takva, samo je tapecirung drugačiji. Rasvjeta je postavljena na sredinu, kao kod Classica primjerice

tramvajac 92

Ručke su vjerojatno žute zbog nekog propisa, vrata su na drugoj strani, ima manje sjedla i zglobni je.

Shole

Nemora značit da su žute, na Citelisu su plave i puno manje bodu u oči kad gledaš na unutarnje ogledalo.

tramvajac 92

Možda su narančaste, da se slažu s vanjskom bojom.

LD470

Na NP-ovoj slici se vidi da su žute.

smogovci.bbb2

Zar nije nedavno u Njemačkoj predstavljen novi Conecto?! buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Mislim, jesu li Riječki takvi?!

Izvor: www.autobusi.net
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Shole


man323

#11
Riječki izgledaju ovako:


Možeš li se, molim te, odbiti navike da u roku od nekoliko minuta objaviš dva nova posta?
Ako želiš još nešto nadodati, a nije prošao rok za editiranje posta, onda lijepo editiraš prvi post, nadodaš željenu informaciju/upit, i spremiš. Tako već tema izgleda preglednija, i što je najbitnije, zauzima manje prostora na serveru.

elez

koja je razlika ova 2 Conecta sto ste vi ovdje objavili? jel samo prednja maska ili ima jos toga?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

prometnik

pa to se možeš bar raspitat na google-u, tamo sve piše a i zašto bi netko ovdje radio taj posao za tebe..
kupi kartu spasi Promet

smogovci.bbb2

Meni tu "smrdi" da je Rijeka izigrana od strane MB. Znam da je bila nagodba ali zamjenjuju skuplje autobuse (bili su novi a kvarljivi) za autobuse niže klase. Onda su barem mogli dati ovu najnoviju verziju Conecto-a >:( Jer ovako ispada da mijenjaju za iste autobuse. Ali zna se što je CITARO a što je CONECTO (barem u smislu cijene koštanja prigodm kupovine)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza