Union Bričić d.o.o.
Lončari, Marije Kokotović 5
tel. +387 54 861027
http://union-bricic.com (http://union-bricic.com)
Firma koja se bavi prevozom putnika u BiH i inozemstvu, posjeduju veoma kvalitetan vozni park.
Neoplan N116 god:98
(http://www.union-bricic.com/graph/bus2-1.jpg)
Euroliner 3316 SHD god:2004
(http://www.union-bricic.com/graph/bus8-1.jpg)
Starliner N516 god:1999
(http://www.union-bricic.com/graph/bus9-1.jpg)
Isuzu god:2006
(http://www.union-bricic.com/graph/bus6-1.jpg)
Preuzeto sa www.union-bricic.com (http://www.union-bricic.com)
I novost u njegovom voznom parku je Neoplan Treadliner 2216 slike se nalaze na www.sejari.ba (http://www.sejari.ba)
Slikano u Pakleniku nadomak Kladnja u BiH...
(http://i139.photobucket.com/albums/q297/necko1968/DSC01371.jpg)
(http://i139.photobucket.com/albums/q297/necko1968/DSC01374.jpg)
Ako je Euroliner 2004.god, onda su i njega kupili novog?
Jeste on je kupljen nov...
Malo cu osvjeziti ovu temu. Bricic vise nema ovog Starlinera, zamijenio ga je za novog Tourlinera.
Danas sam slikao Tourlinera na stanici u Tuzli. Linija Tuzla-Dortmund.
(http://i394.photobucket.com/albums/pp24/transturist/DSC00400.jpg)
Fotografija koju sam napravio u Spaniji prije nekoliko godina.
Ovaj Cityliner je sada u Zenica bus-u ali malo prisjecanja kako je izgledao u Bricicev-im bojama.
(http://i394.photobucket.com/albums/pp24/transturist/097.jpg)
Jesi li siguran da je ovaj u Zenici, nisu ista sjedista kao u ovog gore na slici. A mislim da je ovaj sa plavim sjedistima ostao kod Bricica
Citat: busfan u Veljača 08, 2009, 20:52:00
Jesi li siguran da je ovaj u Zenici, nisu ista sjedista kao u ovog gore na slici. A mislim da je ovaj sa plavim sjedistima ostao kod Bricica
jeste to je taj koji je u zenicabusu...još su na njemu vidljivi tragovi Bričićevih reklama....Neoplan sa ja mislim SCANIA motorom i 7 stupanjskim EPS mjenjačem i sa "malo čudnim" kilometar satom koji ide samo do 105 km/h
Bricic je ima dva ista, a jedan jos ostao(vidjao sam ga do skoro). Ovaj sa transturistove slike i onaj gore nisu isti pogledaj sjedista
Citat: busfan u Veljača 09, 2009, 07:04:26
Bricic je ima dva ista, a jedan jos ostao(vidjao sam ga do skoro). Ovaj sa transturistove slike i onaj gore nisu isti pogledaj sjedista
Ja ne znam fakat gdje si ti primijetio razliku ...radi se o istom vozilu. Pogledaj registarske oznake 158 onda touringovu zastavicu na gornjem djelu šajbe pa zastavicu na unutrašnjem srednjem retrovizoru, crveni znak "zabranjeno pušenje" na prvim vratima....ma jedno te isto vozilo ;) ;)
Razlika je izmedjuu sjedista na gornjoj slici su crvena a na dojoj slici su plava sjedista. Druga stvar na gornjoj slici gornja sajba ima da pise exlusive i 5 zvjezdica a na donjoj je samo union bricic...Ali u biti si u pravu obadvije tablice krecu sa 158-
Mislim da je ova sa plavim sjedistima jos kod Bricica ???
(http://i163.photobucket.com/albums/t287/busfan_2007/bricic-tourliner.jpg)
Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner :wink:
Citat: doBUS u Svibanj 13, 2009, 21:53:32
Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner :wink:
evo sad sam i ja gledao,ali nema tih u ponudi
Citat: elvis u Svibanj 13, 2009, 22:39:59
Citat: doBUS u Svibanj 13, 2009, 21:53:32
Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner :wink:
evo sad sam i ja gledao,ali nema tih u ponudi
Pogledaj katalog "newsletter br 2"
hvala ti,sad sam nasao :D
usput,znas li cije su ove dvije Setre na dnu ponude,315 HD i HDH???
Citat: elvis u Svibanj 13, 2009, 22:58:31
hvala ti,sad sam nasao :D
usput,znas li cije su ove dvije Setre na dnu ponude,315 HD i HDH???
Posusje bus opsirniju ponudu pogledaj na www.vajagic.de (http://www.vajagic.de)
Izasao je novi Sejari newsletter,pored Eurolinera u ponudi se nalazi i Tourliner koji je 2008.god. Zna li neko zasto je on na prodaju,Bricic nije zadovoljan ili pak kriza cini svoje :(
A za Eurolinera pise da je 2003.god.
Treba mi informacija da li Bricic posjeduje i dalje Jetliner
Citat: doBUS u Svibanj 13, 2009, 21:53:32
Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner :wink:
Danas vidim novi Sprinter, vozi putnike izBijeljine i Brckog do Loncara gdje presjedaju u Touringov bus za Njemacku
prema nekim neyvanicnim informacijama Bricic je narucio Starlinera, a u zamjenu ide ovaj Tourliner...
Uzeli su novog Lions Coacha
http://sejari.ba/ (http://sejari.ba/)
Inace vec je dobio Bricicevu semu
Danas sam malo poslovno/privatno navartio u Bosanski Šamac i naletio na ovog ljepotana a kako mi se čini nemamo ga još slikanog ,koji je bio na vanrednoj vožnji.Bio sam u žurbi pa su ispale samo par fotke,ujedno vozač pozdravlja ekipu sa Motela Plitvica koji su slikavali za ovaj forum. :D
Reg oznaka MAN-a je 096-J-089
(http://img850.imageshack.us/img850/2809/17258415p.jpg)
(http://img152.imageshack.us/img152/1849/41959974.jpg)
(http://img196.imageshack.us/img196/8505/13318014.jpg)
(http://img232.imageshack.us/img232/9255/92008480.jpg)
(http://img20.imageshack.us/img20/9459/74026584.jpg)
Euroliner SHD prodat u Lukavac ROAD-u.
Tourliner danas na liniji Olovo-Dortmud
(http://i1139.photobucket.com/albums/n556/matijaslike/Tourliner016t353unionb.jpg)
A i Tourliner prodan u Tuzlu.
Malo da osvjezimo temu, MAN na servisu u Sl.Brodu
(http://i103.photobucket.com/albums/m128/matslk/Man%20o96j089%20unionbr_zpshbqkaycl.jpg) (http://s103.photobucket.com/user/matslk/media/Man%20o96j089%20unionbr_zpshbqkaycl.jpg.html)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130341_zpsrcik3npa.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130329_zpsht4blx1y.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130246_zpsrc9p88rd.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130057_zpsniyi7cbj.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130110_zps7mwnaxkp.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_130301_zps6fjzi7ul.jpg)
(http://i1276.photobucket.com/albums/y461/miko931/BHBusba/20170110_125948_zpsahitf9do.jpg)
Samo još fali novi MAN koji skoro došao da bude komplet VP
Pozdrav za gazdu Mišu
bijeli man napustio vp prodan hukicu sarajevo
Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
a i sivi man je pronad sudex-u iz gradačca a uskoro bi najvjerovatnije treba da stigne jedan tourliner
Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
(https://i.postimg.cc/SsmCYzCH/DSCN9195.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/ydn9mYTx/DSCN9197.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.imgur.com/gbWQ4Kv.jpg)