ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

stipe15

Nisam skužio ovo zadnje.Kako od sebe?

stipe15

Na MANu SU 313 ne piše tako , nego SU 623...To sam vidio u prolazu pa neznam dali je to točan broj ali sigurno nepiše 313.

maky

Citat: stipe15  u Svibanj 26, 2008, 21:18:28
Na MANu SU 313 ne piše tako , nego SU 623...To sam vidio u prolazu pa neznam dali je to točan broj ali sigurno nepiše 313.
623 nikako ne može biti. vrlo je vjerojatno da se netko igrao scrabblle-a i razmjestio ono SU 263 na SU 623, ali opet mi je čudno, zar postoji SU 263?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


Tomek

Čazmatransova 2 plava su 263.

stipe15

E pa zašto nama onda na forumu piše SU313?

Servis

Zato jer ima barem jedan SU 313. Pogledaj slike malo, ima i na starom forumu nešto.

stipe15

Pa ja mislim da je onda rješena dilema oko onih registracija.Ja sam ti rekao da na mojim slikama ima 3 različite tablice za su313 i classic.Znači više registracija nego buseva.Imamo jednog SU313,jednog Classica i jednog SU263.Jel tako?p.s. kako se uđe na stari forum.meni neće.

stipe15

Novost u voznom parku!!!Viđen novi Opel Vivaro minibus(više kombi)vozi liniju Šibenik-Jadrija.Na vratima mu piše vlasnik a to je Autotransport,što znači da nije privatnik.

dialogos

Obnovljena je jedna Bova Futura u stilu obnovljenih Volvo AV120

stipe15

OHOOOOOO!Naveliko se obnavlja u ATP-u.Nitko sretniji od mene.Jel dobila novu unutrašnjost?

dialogos

Nazalost zasad nije ali jos rade na njoj pa možda dobije. Zasad je ofarbana u bijelo i ima ratkape.

Servis

Citat: dialogos  u Srpanj 01, 2008, 10:02:47
Nazalost zasad nije ali jos rade na njoj pa možda dobije. Zasad je ofarbana u bijelo i ima ratkape.

Ne razumijem zašto ih obnavljaju jer kad sam se vozio sa jednom prije par godina, mogao sam uhvatiti ispod prozora i drmati tu cijelu stranu busa. To nije za obnovu, to je za rezanje.

stipe15

Valjda je jeftinije nego kupovati novi ::|

stipe15

U ponudi ATP-a je kupališna karta za cijelu županiju.Košta 300 kn i vrijedi od 1.7 do 1.9.Čini mi se da je samo za učenike jer da bi dobili kartu morate dati kopiju svjedodžbe.Ja mislim da je to povoljno za ove koji idu često na kupanjac.Npr. do Solarisa i nazad je 22 kn, pa vi računajte koliko to košta za cili misec.Ali ovo nije samo do Solarisa nego cila županijaaa(Srima,Vodice,Primošten,Murter,Rogoznica,Tisno....)OHO!!!
A za ljubitelje autobusa  to je još veći gušt jer za 300 kn dva miseca pičit u autobusu svaki dan na kupališne destinacije po ciloj županiji!