ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

stipe15

Šta je previše previše je!!Večeras tj. popodne na ATP-ovoj liniji Split-Ljubljana ko će drugi nego REGIO!!!!Valjda je to tako jer je vjerovatno onaj 9900 u kvaru pošto su se putnici prekrcavali u drugi bus kako je Tomek spomenuo.

dialogos

Nije taj bus nista losiji i neudobniji od Temse ili AV120. Ne znam jesi li se inace vozio u ATP-ovom Regiu?

stipe15

Ajde vjerovat ću ti na riječ. ;)

kriticar

Citat: stipe15  u Srpanj 10, 2008, 23:26:52
Šta je previše previše je!!Večeras tj. popodne na ATP-ovoj liniji Split-Ljubljana ko će drugi nego REGIO!!!!Valjda je to tako jer je vjerovatno onaj 9900 u kvaru pošto su se putnici prekrcavali u drugi bus kako je Tomek spomenuo.
što ste se uhvatili regia. On može biti u verziji za kratke prigradske linije ,ali i u verziji za međugradske, isto kao i setre verzije UL, a koliko sam vidio Šibenski su ovi drugi.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kriticar

Citat: stipe15  u Svibanj 08, 2008, 22:11:22
Zna li ko koji je av 120 najnoviji?dialogos je spominjao '99 godište.pa koji je to?
Danas sam u Dubrovniku ulovio najnovijeg koji je kao novi došao u Šibenik - ŠI234AP
(nisam siguran jeli to bio kraj '98 ili početak  '99)
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

stipe15

Sada izgleda poprilično loše  ::|.Trebao bi i on dobro sređivanje kao što su ga dobili kolege:ŠI-323-CG,ŠI-407-CR i ŠI-773-BS.Šta misliš kritičar?Osim njega u lošem stanju su i ŠI-464-AN i ŠI-711-AL.

Servis

Citat: dialogos  u Srpanj 10, 2008, 12:12:44
Je megaliner je vec neko vrijeme ali je i jedan skyliner kojije vozio ture  po Dalmaciji.

Megaliner je dosta često tamo. Znaš li možda kojim povodom?

kriticar

Jučer je u Dubrovniku bio ŠI407CR
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Servis

#83
Sređena bijela Bova ima reg. oznaku ŠI xxx-DZ i ima drugačiju stražnju stranu u odnosu na one dvije. Zvuči i izgleda dobro, da nisu osposobili onu zelenu?






Kritičar, stavi ovu sliku u temu predviđenu za to pa ovu izbriši...

netko

Citat: prljavibluzer  u Srpanj 26, 2008, 12:16:58
Sređena bijela Bova ima reg. oznaku ŠI xxx-DZ i ima drugačiju stražnju stranu u odnosu na one dvije. Zvuči i izgleda dobro, da nisu osposobili onu zelenu?
Najvjerovatnije je to ta.Neki dan je vozila Zadar-Split.Ima i prednja okrugla svijetla i mnogo uvučenija ispod maske u odnosu na one dvije.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

stipe15

JBT.Nije moguće.... nisam ni u najluđim snovima sanjao da bi mogli ono obnovit.Jeste li vidjeli unutrašnjost?

netko

Citat: prljavibluzer  u Srpanj 26, 2008, 12:16:58
Sređena bijela Bova ima reg. oznaku ŠI xxx-DZ i ima drugačiju stražnju stranu u odnosu na one dvije. Zvuči i izgleda dobro, da nisu osposobili onu zelenu?
ŠI-141-DZ ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

stipe15

Aj ako možeš uvati je i poslikaj.Ja sam stalno na kolodvoru a nikad je nema.

netko

Citat: stipe15  u Kolovoz 06, 2008, 15:52:16
Aj ako možeš uvati je i poslikaj.Ja sam stalno na kolodvoru a nikad je nema.
Uh,teško,ali gađat ču negdje ok 11:00h jer sam je tad oko te ure možda vidio.Teško zapravo.Izgleda da nevozi svaki dan baš,a vozi ćini mi se neke kraće ture.Budem se trudio,ali ti ćeš je možda prije uhvatiti jer si puno na šibenskom kolodvoru.Inače imao sa neku glupu sliku s leđa pa sam je izbrisao.
Inače mogu reći da baš lijepo izgleda i zvuk motora je odličan.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tamlover

Evo fotke novog šibenskog tunela koji je malo rasteretio glavnu cestu koja prolazi pored tržnice i dalje preko Vidika (sorry ako sam pomiješao naselje) prema magistrali. Ovime se s magistrale spušta ravno na kolodvor uz industrijsku zonu:

spoj do kolodvora (nazire se čošak zgrade na fotki)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....