APP Požega - fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:26

mate


mate

Gbr.200 jutros u prohladnom i vjetrovitom Sl.Brodu




mate

223 danas na Harkany-Zagreb/Zadar


Scarface

Kakva raga od busa. Pa ovo nije za ZG-PŽ a kamoli za nešto duže linije  ::|

Matej

Jesi se mozda vozio u tom autobusu?  ;)

zlepur1

Citat: mate  u Travanj 26, 2016, 20:13:32
223 danas na Harkany-Zagreb/Zadar


Fora mi je da oni uvik šalju te busve na duge linije, dobro nisu redovno na Zadru ili Splitu al jesu na Rovinju.Ne znam ko radi te rasporede al definitivno čovik ne zna svoj posal., ili zna pošto su mu busevi na transferu.Ali ja bi mu vratija kartu kad bi vidija s kim se moram patiti toliki put.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Dreamwalker

#1356
Što točno tom busu ne valja da bi trebalo vratit kartu? Budite precizini jerr ovako lupate bez argumenata. Bilo je kod njih i gorih stvari, a vjerojatno nemaju dovoljno buseva pa stavljaju što imaju.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

zlepur1

Citat: Dreamwalker  u Travanj 28, 2016, 08:33:57
Što točno tom busu ne valja da bi trebalo vratit kartu? Budite precizini jerr ovako lupate bez argumenata. Bilo je kod njih i gorih stvari, a vjerojatno nemaju dovoljno buseva pa stavljaju što imaju.
S dužnim poštovanjem ne valjaju mu prigradski sicevi za liniju od 750 km i premali prostor za noge, odnosno razmak između sjedala i nije to lupetanje bez veze jer tačno znam kakav je to bus.Istina ima dobru mašinu i udoban je za vozača, al priznat ćeš da za cijenu od 260 kuna možeš komotno birati prijevoznika sa boljim i udobnijim busom.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

NP-549

To se i u Autotransu dešava na Rijeka—Zagreb.  Pošalju UL-ku  1195 ili 1493,  a 415 GT-HD  1298 i 1323 voze lokal po Crikvenici.

Dreamwalker

Citat: zlepur1  u Travanj 28, 2016, 12:46:02
S dužnim poštovanjem ne valjaju mu prigradski sicevi za liniju od 750 km i premali prostor za noge, odnosno razmak između sjedala i nije to lupetanje bez veze jer tačno znam kakav je to bus.Istina ima dobru mašinu i udoban je za vozača, al priznat ćeš da za cijenu od 260 kuna možeš komotno birati prijevoznika sa boljim i udobnijim busom.

Ja se ispričavam što sam zvučao grubo, to nije bila namjera. S boldanim se potpuno slažem jer je konkurencija stvarno šarolika. Oni znaju poslati i UL autobus za Bašku, tako da ovo i nije tako "strašno". Ali samim time što je konkurencija velika, nitko nije vezan za to da baš mora putovati s APP-om, pa samim time ovakav bus ne bi smio biti povod za vraćanje karte jer onaj tko kupi kartu, mora biti svjestan da za te novce ima i boljeg izbora. Kako svi znamo da su im pune ove linije iz Harkanya, dok im promet ne pada, bus neće mijenjati.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

zlepur1

Ma nema problema , realno je da se mi malo "dovatimo" i nema potrebe za izvinjenjem jer nije nitko nikoga uvridija.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Scarface

Citat: matej  u Travanj 26, 2016, 21:24:27
Jesi se mozda vozio u tom autobusu?  ;)

Da. Kao i sa većinom njihovih buseva. Autobus je dobar za liniju od 150 km u jednom smjeru, sve iznad toga je ruganje prema putnicima, a bome i prema šoferima jer treba utrpat 40-ak torbi u te male bunkere.

Nisam baš siguran da nemaju dovoljno buseva, ipak konstantno obnavljaju vozni park, a nije da toliko dodaju nove linije.

sniff

Citat: NP-549  u Travanj 28, 2016, 12:50:46
To se i u Autotransu dešava na Rijeka—Zagreb.  Pošalju UL-ku  1195 ili 1493,  a 415 GT-HD  1298 i 1323 voze lokal po Crikvenici.

A najbolje je kad uz UL-ku ide Cityliner i 415 GT-HD,pa sad koliko imaš sreće >hammer<


Tomek

Danas sve same Setre S417GTHD od mene:
126

182

246

hochdecker

S519HD