APP Požega - fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:26

mate

Gbr.161 odmara na AK Sl.Brod


mate

Gbr.90 se vratio s servisa iz Zagreba, odmara na brodskom kolodvoru


Tomek

Prije nekih cca sat vremena u Zagrebu

Pula-Požega




Požega-Pula odmah 5 min iza njega




Još nekih 5min iza Coacha viđen na nekoj liniji S319UL gbr145.

mate

Hm...sad mi zbilja nista nije jasno, ovaj MAN od ATR (tj. AP Otocac) je u 13.50 otisao s brodskog AK put Istre u drustvu S416 UL, medutim vidim da je osvanio u Zagrebu, iako ovi sto idu iz Broda u Istru, ne ulaze u Zagreb, jedino logicno da je negdje doslo do presjedanja, vjerojatno u N.Gradisci, jer vidim da je i vozacka postava ista kao i sto je bila u SB ???

shef

Citat: mate  u Travanj 01, 2010, 19:28:39
Hm...sad mi zbilja nista nije jasno, ovaj MAN od ATR (tj. AP Otocac) je u 13.50 otisao s brodskog AK put Istre u drustvu S416 UL, medutim vidim da je osvanio u Zagrebu, iako ovi sto idu iz Broda u Istru, ne ulaze u Zagreb, jedino logicno da je negdje doslo do presjedanja, vjerojatno u N.Gradisci, jer vidim da je i vozacka postava ista kao i sto je bila u SB ???
Ne znam baš, valjda ako idu dva jedan ne ide kroz Zagreb. Meni je prijateljica išla tom linijom - bio je samo jedan bus (S431DT), i javila mi je da odmaraju u Zagrebu na kolodvoru.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Citat: shef  u Travanj 01, 2010, 19:59:42
Citat: mate  u Travanj 01, 2010, 19:28:39
Hm...sad mi zbilja nista nije jasno, ovaj MAN od ATR (tj. AP Otocac) je u 13.50 otisao s brodskog AK put Istre u drustvu S416 UL, medutim vidim da je osvanio u Zagrebu, iako ovi sto idu iz Broda u Istru, ne ulaze u Zagreb, jedino logicno da je negdje doslo do presjedanja, vjerojatno u N.Gradisci, jer vidim da je i vozacka postava ista kao i sto je bila u SB ???
Ne znam baš, valjda ako idu dva jedan ne ide kroz Zagreb. Meni je prijateljica išla tom linijom - bio je samo jedan bus (S431DT), i javila mi je da odmaraju u Zagrebu na kolodvoru.

Ima ova Pz - Pu, i Os - SB - Ri - Porec - Rovinj, i to inace voze posebni busevi, tako da ovaj iz Pozege ide u Zagreb, a ovaj drugi ne ide, medutim vjerojatno je bila neka smjena u Gradisci pa je prema potrebi i ovaj MAN samo zamjenio s nekim drugim tablu linije ;)

Tomek


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Da, to je novost u Autotransu, 2003.g. i to je sada najnovija S315GTHD u Autotrans grupi(dosad je bila gbr1270 pa iza nje 1153), a sveukupno 6. najnovija S315GTHD u Hrvatskoj  ;)

mate

#370
Gbr.165 odmara na brodskom kolodvoru


Bari

#371
150




154






KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek


kromosom666

evo obečanog...ali daleko je bilo za fotkati...