Reklame na autobusima

Autor maky, Kolovoz 20, 2008, 22:09:12

Paško

#330
219 ima neku reklamu samo na zadnjem kraju busa, a 220 novu za Humanic (mislim da je ista kao ona na Citaru).

Krajnje je vrijeme da se sa g.b. 191 detaljno skinu ostaci ostataka reklama i da se to sredi jer bus izgleda poprilično loše i daleko je najružniji od svih novijih autobusa - Volksbank reklama se odavno raspala, a ispod nje se još nalaze slojevi reklame za SMS koja je stavljena prije Boga pitaj koliko godina.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Ne samo 191, treba sredit I gb 194 koji definitivno ima najstariju reklamu( poslije 65 naravno, ali njega bolje neka se ne dira) I gb 138 koji ima reklamu iz 2010.(Atlantis festival)

Paško

Da, ona na g.b. 194 je mislim starija i od ovog foruma, ali ona mi izgleda pristojnije jer je cjelovita reklama, samo skroz izblijeđena, a g.b. 191 mi je baš - gadan!
138 def. nitko neće dirat.
Na g.b. 65 nije nikakva folija, on je obojan. ;) Inače, ako postoji nešto kao Najpoznatiji Prometov bus, onda je to sigurno g.b. 65 -- nema čovjeka koji je jednom imao mjesečni pokaz, a da mu nije mu poznat taj bus -- svatko ga zbog posebnog izgleda zna i ima nadimak za njega.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

I gb 226 dobio reklamu Humanic

prometnik

209. izgubija reklamu na otp banku, ali naravno koji je to connecto u prometu da nakon skidanja  reklame ne ostane sporak i cak ostanu neki djelovi reklame...
kupi kartu spasi Promet

Paško

g.b. 191 glavauzid



nova reklama na g.b. 220

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

I gb 301 ima tu reklamu kao I gb 220 I 226


Paško

Citat: amfan  u Lipanj 01, 2015, 19:12:07
g.b. 191 daleko je najružniji od svih novijih autobusa
Sa 190 je skinuto malo reklame za Sunce i sad su po cijeloj lijevoj strani vidljivi komadići reklame za Kragić koja je stara bar 11 godina, ne mogu vjerovat da je još na tom busu! To sve izgleda jako, jako loše. glavauzid
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Shole

Ne kužim zar je takav problem poskidat te reklame !?  Pa ista firma lijepi reklame u Rijeci i Splitu i kod nas nikad nijedan bus nije neuredan

smogovci.bbb2

Možda nije ugovoreno uklanjanje reklama nakon isteka zakupa površine autobusa ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

prometnik

kupi kartu spasi Promet

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

prometnik

na g.b. 146 jos reklama od pastete na prozorima...
kupi kartu spasi Promet

Paško

Humanic na g.b. 226 i g.b. 301:





Problem je što su se prije (do recimo 2010.) reklame prelijepljivale jedna preko druge i onda je izgled puno SG 313 i Conecta uništen. Eto g.b. 207 i 208 sad izgledaju OK jer imaju reklame, ali ispod toga je leglo lijepila i prašine.

Zato je g.b. 190 sad ovakav:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Gb 195 ima reklamu Polleo sport