Reklame na autobusima

Autor maky, Kolovoz 20, 2008, 22:09:12

regio

unatoč novčanoj situaciji nije u redu da stavljaju reklame na nove buseve...Reklama izgleda lijepo,ali nije lip osjecaj vozit se u busu di nemos ni pogledat kroz prozor..i sada kada skinu tu reklamu,autobus nece licit na nista...žalosno,al istinito...Nažalost,sada ce i ostale sve mi se čini oblipit pustim reklamama... :-\
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

maky

A pa moraju ljudi primat plaću i hranit djecu, autobus je ionako hrpa lima...

A istu City Center One reklamu je dobio još jedan zglobni Citaro...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

"hrpa lima"??? >hammer< Kako to ružno zvuči maky >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky

Dobro, ima puno i stakla u ovih novih...  ;D

Ne želim bit krivo shvaćen, ja vjerojatno više od svih volim kad su lijepi i žuti i da izgledaju kao da su iz tvornice. Ali moramo biti realni, a ne bježati od stvarnosti. Dugovi su ogromni, a vremena za podmiriti ih je sve manje i manje. A vjerujem da bi svatko više volio da radi i da ima što jesti i negdje živjeti, nego da se ide u stečaj, pa da se lijepi i žuti autobusi sunčaju u garaži. To zašto smo se doveli do ove situacije je druga stvar, ali sada je tako i treba se izvući. Uostalom, to je praksa u mnogim europskim gradovima (a volimo se uspoređivati sa Europom) da autobusi budu "pokretne reklame".

I kao što sam rekao. Bar izvana ove nove reklame lijepo izgledaju, za razliku od onih starih kada je sve ličilo na ciganluk. A to što je iznutra iritantno za vožnju gledat kroz one rupice, a šta sad?! Patit ćemo mi što smo najviše po autobusima. A najmanje od svega mi znači što je autobus lijep i žut, ako su na njemu  "Chellowstone" gume. Više volim da je obrnuta situacija...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

regio

Citat: maky  u Ožujak 29, 2011, 22:42:00
A pa moraju ljudi primat plaću i hranit djecu, autobus je ionako hrpa lima...

A istu City Center One reklamu je dobio još jedan zglobni Citaro...  ;)
A znam da moraju...sta je i normalno..al triba i buseve cuvat...neka oni njih oblipe reklamama,ako imaju dobiti od toga..samo se nadam da nece oblipit solo citare..
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

netko

Neka reklama,lijepo ih je vidjet na autobusima,pogotovo novima.S njima autobus može izgledati savršeno,kao onaj riječki Konektor koji je cijeli izljepljen s reklamom za riječki karneval. :D
Problem kod tih reklama je što se one mogu početi kidati već nakon prvog pranja........,uglavnom nisu nešto extra dugoviječne.Za to su glavni primjeri neki Konektori ili MANovi 2003 koji voze sa pola tih reklama i ne liču na ništa(mislim na djelove zalijpljene na staklima).
Ili 2.rješenje ;D ,da se preko stakla zalijepi prava reklama kakva se lijepi na limovima pa da unutra bude mrak. ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

regio

to i je problem,kad ostanu bez reklame izgledat ce stariji i neuredno je..
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

Paško

Citat: regio  u Ožujak 30, 2011, 10:17:13
to i je problem,kad ostanu bez reklame izgledat ce stariji i neuredno je..
Autobusi ne izgledaju toliko loše kad im se skine reklama (osim ako je reklama jako stara). Autobusi najgore izgledaju kad se jedna reklama oblijepi preko druge, pa se te reklame skinu. Najbolji primjer za to je (bio) g.b. 189 kojemu se još vide slova iz slogana Wonder Trade-a.
Citat: maky  u Ožujak 29, 2011, 22:42:00
A istu City Center One reklamu je dobio još jedan zglobni Citaro...  ;)
268?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 30, 2011, 13:41:19
268?
Da, 268 i 269 imaju tu reklamu, iako mi se čini da su danas lijepili i na trećeg Citara istu reklamu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Citat: maky  u Ožujak 30, 2011, 15:49:59
Da, 268 i 269 imaju tu reklamu, iako mi se čini da su danas lijepili i na trećeg Citara istu reklamu...
Zar nije reklama malo drugačija (268 ima za Kids Jungle, a 269 za nešto drugo) ???
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Može bit,  meni je to sve City Center tako da nisam ni zagledao malo bolje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Reklame jesu različite na prikolicama: 268 ima za Kids Jungle, a 269 za Cineplexx
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Ovako izgleda sa strane


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

A ovako odzada


Uploaded with ImageShack.us

Nije da se baš proslavio meštar od lipljenja,na poklopcu motora mu je ostalo par mihura zraka >hammer<,a i gb.je pokrija (nadzire se ispod naljepnice).Logično bi bilo da je prvo odlipija gb.pa ga nanovo zalipija na kraju.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Mečka gb.184 dobija reklamu samo na "guzi",nisam ga uspija slikat bija mi je daleko.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...