Cesta d.d. Varaždin

Autor tomekk, Travanj 10, 2011, 22:22:36

tomekk

Cesta-Varaždin d.d.
Varaždin, Međimurska 26
tel. 042/352-500
www.cesta-varazdin.com




Ovaj Steyr je inače duže vrijeme stajao u AP-u (osim ako ih ima više  :-\ ), a zvuči ko tenk  :-\
VŽ 403-GF

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy

nije bil taj bil je drugi  ;)

Tomek

Kako se ovaj bus našao u ovoj tvrtci? Ovo je ex AP VŽ gbr 557

buSHunter795

Valjda su se Varaždinci htjeli riješit tih Steyra, od prve serije 4 završili u ATP Šibeniku, dva zadnja (541 i 543) sam zadnji put vidio prije 2-3 godine na Zagreb-Varaždin i/li Čakovec. Od druge serije je večina bila u Larusu, par njih je obnovljeno, a nekoliko čak i rashodovano. Koliko ja znam.

tomekk

Da, sigurno su ih se htjeli riješit.Dijelili su ih besplatno, a sebi su ostavili one starije modele.Ipak je bolje vozit starije nego novije.
Ovaj autobus je navodno Cesta dobila od AP-a za asfaltiranje cijelog AP-ovog kruga.Pošto je sarggy napisao da je to drugi, onda postoji mogućnost da su 2 (ili više) završila u Cesti.Ja se sjećam da je Cesta imala jednog koji je bio sivi, sad dal je to ovaj ili neki drugi to ne znam.
Uglavnom, na ovoj fotki vidi se jedan koji je prelakiran i dugo je stajao u krugu AP-a (navodno da se oko njega vodio neki sudski spor i da je bio na prodaju.dal je to istina nebi htio u to ulazit).


foto:Tomek, prosinac 2009.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Izgleda da su dva autobusa jer ovaj na mojoj slici je VŽ-402-GF

5AR

26.09.2007. izgradnja punog profila autoputa kod Delnica


tomekk

Hmmm, fotka je mutna, al reko bi da je taj 403-GF.Pretpostavljam da su onda oba bila prije siva..
Trebalo bi vidjet jel još ovaj 402 stoji u AP-u i dal možda netko zna što je točno s njim :-\ 
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga