Meštrović prijevoz, Zagreb

Autor Portos, Studeni 23, 2007, 19:53:20

mate


frukec


ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

mate


actros


Paško

Euroliner u Starom Baru:



Pozdrav i sretan put njegovom vozaču koji je prevozio poljske turiste. thumbs
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92


zlikowszky

Imaju vozačicu!!!
Vozi prigradskog MANa na ugovorenoj liniji za Estare Culto iz Velikog Trgovišća, a parkira na rikverc ko velika!
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Nalc

Sad ćete opet reći da sam mogel slikat (nisam, vidim ju skoro svako jutro prije 7, a još je mrak), al vozi ona već dva mjeseca. Prvo je sa prakinga Estare Culta išla uz pomoć kolege, al već više od tjedan dana barata sama.

Portos

Citat: Nalc  u Prosinac 05, 2015, 18:12:53
Sad ćete opet reći da sam mogel slikat (nisam, vidim ju skoro svako jutro prije 7, a još je mrak), al vozi ona već dva mjeseca. Prvo je sa prakinga Estare Culta išla uz pomoć kolege, al već više od tjedan dana barata sama.
Imaju vozačicu odavno i vozila je na redovitim linijama iz Zaprešića. Viđao sam ju na minibusima.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Sonja

Ja sam vidla  vozacicu za Isuzu-om  ;)

zlikowszky

Na Meštrovićevoj ugovorenoj liniji za Estare Culto u Velikom Trgovišću vidio srebrnu Setru S315 H. Novost???
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek


Tomek

#208
I dok su ovi povijest:


Ovi su aktivni:

Ovdje se vidi jedan od Jetlinera, ima nove registracije, ZG-1424-FK, a vidi se i još jedna novost...

Siva Setra koja je već viđena, al nismo imali fotku

Prednji kraj je ravni

Stigla je još jedna novost, Mercedes Benz Travego II generacije, još je na uvoznim zoll regama.
Za kraj, tri Iveca i jedan Sprinter kojeg isto nemamo

mate

Ciglica (ZG-3009-EV) veceras oko 20 h na ulasku u HR