AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

shef

Citat: 315 hdh  u Kolovoz 18, 2011, 12:34:55
ma to je sve groblje neznam kak se ljudi oceju voziti u tim kantama

Ovi drugi jesu sigurno, ali za ove iz Briona znam da nisu sigurno. Imao sam negdje krajem svibnja priliku malo iz bližeg pregledati MAN ex-61 PU666JJ autobus je bio ko lutka u savršenom stanju, a takvi su i drugi.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Sad odjednom hvališ te autobuse, a baš si govorio da će s njima biti jako sretni, posebno s "već ne znam koliko puta pokvarenom nesrećom od Eurolinera". Promijenio mišljenje?
Meni osobno od njih najbolje izgleda Tourismo, Coachevi su malko zapušteni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Mislio sam posebno na Eurolinera jer s njim imaju problema otpočetka. Koliko god se trudili održavati, to su busevi s jako puno kilometara iza sebe, naročito MAN-ovi, neki od njih su u zadnje vrijeme vozili lokale i školske prijevoze po Istri.
No kad Imoćani nemaju za bolje...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Uf, Euroliner će teško živjet puno u Imotskom. ;D

Puno kilometara + stalni kvarovi + MILE = Katastrofa
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Ma da je Mili i ekipi dovest nove iz tvornice u roku dvi godine bi od njih napravili krš 8-8
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Shole

Brate mili ovi su stvarno nenadjebivi.  Da im daš setru 515 GT-HD oni bi od nje napravili krš za godinu dana.  Da im posudiš nakovanj oni bi ga slomili

Paško

Surova imotska realnost. >hammer<

Nadajmo se da će bar bit bolje s ovih novih 5 (iako vrlo, vrlo sumnjam).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

315 hdh

treba njima strogi gazda i te  ljene vozace koji se voziju u svincu potjerati iz firme

Paško

62

Bijeli Tourismo

65 s novim registracijama




Već dobro nam poznati Neoplan Kantoliner (novi model proizveden u suradnji s AP Imotski >hammer<) koji izgleda nije ništa vozio nego je samo ležao na kolodvoru, vjerojanto pokvaren.

Ovo je najnovi addition o kojem smo već raspravljali


A Mališana Eurolinera nisam dugo vidio. Što je s njim? U kvaru je? ::| Danas je njegovu liniju u 14 vozio Higer (naravno, Mile za volanom).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

im

ovo je ovaj s otvornim poklopcom par slika iznad

COVIK

Mile leti ko avion,raspalija klimu na jedan.Ili je unutra toliko hladno da je otvorija vrata da uđe malo topline buljimir >hammer< buljimir >hammer< buljimir >hammer<

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mate

Veceras na liniji Osijek - Imotski, i ovaj je dobio nove tablice (ex.Gbr. 61)