Eško, Petrčane [ZD]

Autor Alex, Ožujak 31, 2008, 23:08:32

mate

Danas parkirani nedaleko od moje zgrade




miky

Citat: travego 580  u Travanj 14, 2010, 23:13:11
Citat: Tlimfocit  u Travanj 14, 2010, 22:56:19
Citat: travego 580  u Travanj 14, 2010, 22:50:08
Citat: miky  u Travanj 14, 2010, 13:19:42
Eško je taj autobus amortizirao i prodao ga...

Ma neznam da mu je kilometar plaćen suhim zlatom,dali možeš nešto amortizirati u 310 tisuća kilometara to je po meni jednostavno malo.Čista matematika ???

za turizam se bus kalkulira da mu je granica isplativosti oko 200 000 kilometara godišnje ako si prijevoznik, a ako je vlasnik busa agencija onda nešto malo manje.....može se izvuć naravno i manja kilometraža a da se isplati ali ni govora o 50 000....ako je to isttina šta govoriš onda je suludo kupovat bus za tako malu kilometražu

Sad mi je žao što nisam imao aparat sa sobom da slikam kilometražu ali slikat ću čim sretnem novoga gazdu ponovno.A imaš sliku tahografa iz PB na stranici od Eurobusa iz Rijeke,pa pogledaj ako nevjeruješ sad ima nešto malo više kilometara.

Amortizirati autobus se može sa određenim brojem km, naravno kako tko radi, po kojoj cijeni itd. Eško je u većini slučajeva 1. ruka i to se može sa puno manjom kilometražom. U Dubrovniku ljudi rade po 15-ak tisuća km i rade pozitivno...Opet sve zavisi što se vozi...

5AR


Tomek

Troosovinka i Temsa viđene jučer u garaži u Zadru, a ova mrcina u Korenici


mate

Temsa jutros u Sl.Brodu


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek


tomekk

U subotu u Sisku:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Stigla prinova u vozni park, midi Higer :)

Bari

Prinova Higer danas u Rijeci


KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Higer sa logom danas u Zagrebu

Tomek

Irizar troosovinac. Jel mi zna netko sa sigurnošću reći koliko su oni Irizara imali? Dva dvoosovinca i jedan troosovinac ili je bio prije i još jedan?

Tomek


Tomek

Irizar troosovinac danas u Kumrovcu