Slike iz Zagreba 2012.

Autor conecto, Siječanj 03, 2012, 09:45:57

Tomek

344 ponovno -- danas su se nosile zastavice jer je bio Dan grada Zagreba

535 i 758 na 268 danas

535 sam

811

Tomek

Danas je u Zagrebu bio pravi proljetni dan. Ujutro je bio pljusak, pa oblačno, pa sunčano popodne da bi sad opet počela padati kiša.
Sve fotke su od danas:

gbr69 na 124 -- zadnje vrijeme stalno SL283 na 124

325 na 130

140 na 172

151 na 125

323 na 129 -- ima cca 300 000 km

I za kraj crvendač, 558 na 269

5AR

97



67



109 na 120 i 190 na 121



142 na 125



320 na 126



323 na 127



73 na 128



516 na 215



619



actros

evo jedan zetovac daleko od Zagreba  o-0                sunce, more, petica... čista petica              Trogir 3.6.2012.

telige

#94
Nema me.

buSHunter795

471 sa novim tablicama ZG-3219-ER

558 na 206

549 na 210

149 na 109

221


822DoDo

Danas gbr.631 opet na 274...al je gužva  ;D


i izvana:

A zar je tako teško podignuti ovu oznaku za prijevoz djece dok je na redovnoj liniji?
Živite tako da se vaša djeca sjete vas
kada pomisle na poštenje i integritet.
_____________________________________

From your vantage point it certainly seems so.

marin

Ma ta oznaka je iznutra i može je svaki putnik podignut i spustit tako da kad izađe iz garaže još je 500 puta dignuta i spuštena. To ti ima još hrpa NG 313 iz APP-a..

tramvajac 92

76 za Ašpegere, došao iz Lipnice

Još nismo imali 325 za Brezovicu

23 za Špansko. Putnici se zahvaljuju dispečeru na slanju ovog vozila, i vozaču na zaključanim prozorima.

Kako je izgledalo unutra?

Ne baš lijepo.
Ovaj vozi umjeto tramvaja do Borongaja

tamlover

Citat: 5AR  u Lipanj 01, 2012, 22:42:27

Moram sa zakašnjenjem na 5rovu fotku napisat da nećemo još dugo gledat ovako idilično zelenilo u pozadini terminala na Milerovom bregu. Zapravo ga rijetko i pogledamo, al na ovoj fotki je baš lijepo zabilježeno.

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek


221

#102
Puče guma na 539.  ;D



marin

#103
Evo nekoliko današnjih sa "Save" i jedna s Črnomerca:
Lukavec i gbr. 346


S ovim sam išao turicu do Horvata, bus ide odlično i još ima klimu koja radi perfektno, bolje nego kod nekih novijih autobusa

Kad smo došli...jedna bezveze, druge dvije malo bolje...



I Črnomerec

BTW, u bijeli Citaro (175) stavili su kamere, možda će onda i u druge stavit. Ima ih mislim tri, a ekran je kod vozača iznad glave pa još malo naprijed :D


marin

Evo još nekih slika od mene: