Slike iz 2012.

Autor Bari, Siječanj 04, 2012, 23:16:50

Bocko

Vjerojatno sam ga vidio, sprijeda ali ova svjetla su mi tek sada pala u oči.
Iako se sjećam u magli ovakvog autobusa, mislim da je unutra imao malo drugačiji oblik od standardnog Manovog (svjetla na stepenicama kod vratiju) i boja rukohvata je drugačija.

zvone16

Bocko - ako nisi vidio cijeli vozni park šta od prije i šta je sad onda bi ti preporučio da proučiš malo ovaj link

http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=23.0
ZvoneXp

M.A.N. boy

#77
a 651 je jedan jedini SG 312 takve izvedbe ( taj model) u autotroleju,  sigurno si ga vidio al si mislio da je SL222.
iako je i sprijeda drugačije obojan od SL222, nista moras proučit tablicu voznog parka haha :)

Shole

651 nije jedini takav u Autotroleju, nego jedini takav u Hrvatskoj.  To je MANAS SG312 koji ima drugačiji motor i drugačiju šasiju od istoimenih njemačkih SG312  (621-625).  Ima 6 cilindarski vertikalni motor (kamionski) , za razliku od njemačkih koji imaju 5 cilindarski ležeći, isto kao i zagrebački NG312.  Šasija mu je pak klasična kamionska sa dvije uzdužne grede dok švapski imaju u biti neku povišenu niskopodnu bez uzdužnih oslonaca.  Iako ima svojih mušica, prvenstveno zbog toga što je to bio salonski model pa nije u potpunosti "kompletan", bus se pokazao s tehničke strane tisuću puta bolji od svojih kolega iz Manheima.  Njima nonstop rikavaju motori, a o pucanjima šasija da ne pričamo.  Ovome nikad ništa.  Kao što je Bocko spomenuo, unutrašnjost mu je potpuno drugačija. Ima sive stolice umjesto narančastih, i od početka do kraja su po dvije sa obje strane, na povišenom podu, kao da je bio namjenjen negdje za prigrad.

M.A.N. boy

hvala na detaljnom pojašnjenju :) nisam bio siguran dal je jedini takav u hr pa nisam htio lupat napamet. znam da je bilo problema sa stabilizatorima prikolice itd jer je bio salonski primjerak
al ako se pokazao kavalitetniji u cjelini od njemačke verzije  onda mi je čudno da autotrolej nije kupio jos kojega 2001 godine.

Tomek

Inače zanimljivo što se tiće ove usporedbe SG312 i Manasa, ZET-ovi NG312 su jedni od najboljih zglobnih buseva koje je ZET ikada imao, prvih godinu dana je bilo problema s elektronikom, nakon toga toći i vozi. Stvarno nepoderivi kao i SG242 koji su bili uvezeni iz Njem. i 87. god., vozili su 10 godina bez ikakvih ulaganja s minimalnim održavanjem bez neki jačih kvarova. Ne treba ni reći da su iz Njemačke došli 11 godina stari, a bili su kao novi.
S turskim MANas SL232 koji je doduše solo je bilo prilično više problema i puno više izvanrednih popravaka.. Očito kako ti se potrefi.

Boki651

Citat: M.A.N. boy  u Rujan 27, 2012, 19:30:40
hvala na detaljnom pojašnjenju :) nisam bio siguran dal je jedini takav u hr pa nisam htio lupat napamet. znam da je bilo problema sa stabilizatorima prikolice itd jer je bio salonski primjerak
al ako se pokazao kavalitetniji u cjelini od njemačke verzije  onda mi je čudno da autotrolej nije kupio jos kojega 2001 godine.
Citat: Shole  u Rujan 27, 2012, 18:21:13
651 nije jedini takav u Autotroleju, nego jedini takav u Hrvatskoj.  To je MANAS SG312 koji ima drugačiji motor i drugačiju šasiju od istoimenih njemačkih SG312  (621-625).  Ima 6 cilindarski vertikalni motor (kamionski) , za razliku od njemačkih koji imaju 5 cilindarski ležeći, isto kao i zagrebački NG312.  Šasija mu je pak klasična kamionska sa dvije uzdužne grede dok švapski imaju u biti neku povišenu niskopodnu bez uzdužnih oslonaca.  Iako ima svojih mušica, prvenstveno zbog toga što je to bio salonski model pa nije u potpunosti "kompletan", bus se pokazao s tehničke strane tisuću puta bolji od svojih kolega iz Manheima.  Njima nonstop rikavaju motori, a o pucanjima šasija da ne pričamo.  Ovome nikad ništa.  Kao što je Bocko spomenuo, unutrašnjost mu je potpuno drugačija. Ima sive stolice umjesto narančastih, i od početka do kraja su po dvije sa obje strane, na povišenom podu, kao da je bio namjenjen negdje za prigrad.

Ja bi još dodao da je to bus s najzahvalnijim interijerom za održavanje, jer primjerice u njemu gotovo da se i nema što za oštetiti, posebno na stolicama. U Conectima i Citarima su sve "pojedene", posebno rukohvati. Sjećam se da je nekad u njemu i radio svirao. Uostalom nemam ja slučajno 651 u nicku, one and only :D

Shole

da, vozila ga je uglavnom ista ekipa koja je poslije dobila 721, u zlatna vremena dok su se dužili autobusi. Zar nitko sad ne vidi u kakvom su stanju busevi otkad svi vozimo sve, i koliko je opala tehnička ispravnost svakog pojedinog autobusa

Jean

"Stalni postav" autokuće Šop (slikano 26. srpnja 2012., nažalost mobitelom):




Kad smo već kod Google streetview, i on je uhvatio jednog citara novije serije kod Šopa.

zvone16

Loša kvaliteta ali 662 u prigradu

ZvoneXp

Shole

Oćemo li dočekat kad od tebe jednu koja nije loše kvalitete ?

zvone16

ZvoneXp

MAKI

Ovo je slika na kojoj se vidi nešto što se rijetko vidi pa ne treba prosuđivati kakve je kvalitete!!!!
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Al onda joj nije mjesto u Slike nego u Punjenja linija, ili Prigradske linije!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !