Zagonetke

Autor Tomek, Travanj 09, 2008, 23:43:02

maky

Svaka čast! nije mi n ina kraj pameti bilo. Ova krem boja mi je na onoj slici više ličila na žutu... Izgleda da je Regio zvijezda naše igre sa zagonetkama...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Citat: stipe15  u Svibanj 10, 2008, 16:52:05
Kako to da ovaj regio ima ovako visoke prozore?U ATP Šibenik Manovi Lion's Regio imaju velike crne prozore do pola visine cijelog autobusa.

Ako bolje pogledaš vidjet ćeš da su naljpnice preko donjeg djela prozora, isto je i na ostala 2 Lion's Regia od Autotransa.

Za manoplana, ono je vrabica na ovom drugom Regiu  ;D

shef

Citat: manoplan  u Svibanj 10, 2008, 18:49:35
Svaka čast...evo slike ali bez ptičice  ;D.Danas je u Zagreb doveo komunj..,pardon SDP-ovce, na konvenciju stranke

Mislio sam da je dogovor da nema politike u ovoj butigi...
Kamo sreće da gore navedena stranka ima neki politički smjer, pa makar i taj. A osim toga, ako se navodi za ovu stranku to što piše, da niste možda zaboravili za neke druge napisati da su ust...pardon.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

Citat: shef  u Svibanj 10, 2008, 19:12:41
Citat: manoplan  u Svibanj 10, 2008, 18:49:35
Svaka čast...evo slike ali bez ptičice  ;D.Danas je u Zagreb doveo komunj..,pardon SDP-ovce, na konvenciju stranke

Mislio sam da je dogovor da nema politike u ovoj butigi...
Kamo sreće da gore navedena stranka ima neki politički smjer, pa makar i taj. A osim toga, ako se navodi za ovu stranku to što piše, da niste možda zaboravili za neke druge napisati da su ust...pardon.

Shefe,ovo je trebala bit šala i ništa više. ;).

stipe15

Citat: Tomek  u Svibanj 10, 2008, 18:56:36
Citat: stipe15  u Svibanj 10, 2008, 16:52:05
Kako to da ovaj regio ima ovako visoke prozore?U ATP Šibenik Manovi Lion's Regio imaju velike crne prozore do pola visine cijelog autobusa.

Ako bolje pogledaš vidjet ćeš da su naljpnice preko donjeg djela prozora, isto je i na ostala 2 Lion's Regia od Autotransa.


Dobra optička varka.Bus izgleda puno viši.

ikar

#20
Da nije možda na retrovizoru od Trolejevog Regia?

EDIT - a vidi mene, gledao samo prvu stranicu  ;D

Tomek

Nije bilo dugo zagonetke pa evo onda jedne -- ali mislim da je stvarno teško, mogao bi eventualno znati Majstor(koji sve zna  ;D) i 5ar kojemu sam rekao...

Ugl. molio bih da mi netko kaže točan tip ovog autobusa :D(ono šta piše u prometnoj) -- trenutno je bus kod Herc toursa, ex Autopromet Cica i ono najvažnije ex Adriatic Rijeka



I da, ima još fotki, pa kako budete pucali tako ću stavljati malo po malo XD

shef

Ja isto neću odgovarat jer je prelako. Ali zaboravio si još jedno ex. Bio je jedno vrijeme u vlasništvu općine Kostrena. Vozio Osnovnu školu Kostrena i NK Pomorac.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Lagano Sanos 315 al interesantna inačica / rađen na šasiji Setre S315ul-gt sa ležećim motorom  pa povišen

inače autobus nema retardera nikakvoga za razliku od setre i relativno mlad kraj 90-ih /
Samo mi sudite pošteno !

Shole

I stajao je 2 godine kod naplatnih kućica na Grobniku.  Došli jedan dan majstori, stavili baterije i otprve zapalio.

Tomek

Malo sam zaspao pa nisam stavio još fotki ove Setre S315UL, koja je 1999. temeljito preuređena u Sanosu u jedan potpuno drugi autobus








elvis

Mene samo zanima koji je razlog ovog preuredjenja ???

Berlingo

A evo i mog pokusaja da postavim zagonetku. Moze li netko prepoznati marku autobusa i prijevoznika?

Tomek

Neoplan Cityliner N116H -- Centrotrans Sarajevo :)

elvis

Citat: Tomek  u Lipanj 27, 2010, 23:52:13
Neoplan Cityliner N116H -- Centrotrans Sarajevo :)

I ja mislim da je to u pitanju...