Rudi Express, Mihovljan [ČK]

Autor tamlover, Travanj 13, 2008, 21:49:20

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

bre

Prinova plavi  MB Travego II troosovinac.






Konačno uhvatil ovog malog Slovenca


bre

Prinova ima još : Van Hool Acron

Micko

Prinova, vanhool

VanhoolTX

Pozdrav svima!
Dugo vremena pratim ovaj forum ali eto tek danas sam se registrirao.Mogu pomoci sto se tice autobusa Van Hool i autobuske scene u EU.U zadnje vrijeme poceli su u vecem broju dolaziti VH i u HR.Cestitam svim firmama koje su prepoznale kvalitetu ovog brenda.Licno ja ih smatram rame uz rame s Setrom a i cijena im je tu negdje.
Ovaj gornji s slike je T917 Astron,godiste 2008.Unutra vjerovatno DAF-ova masina.Bivsi vlasnik ''Gaßner Markus'' iz Austrije.Ima 65 sjedista.Nedavno su prodali njega i jos jednog Altana u zamjeni  za nove Van Hool TDX 20 Altano model.Imaju ih 4 u razlicitim bojama.

sniff

Kad smo već kod Vanhoola,gledao sam pred tjedan ili više dana neki dokumentarac o Finskoj.Isti ovakvi busevi posvuda!Mora da su kvalitetni:)

Nalc

Jesu. DAF mehanika i Paccar motor. Al su i skupi. Novi. Te malo "egzotični" za naše gazde koji znaju samo za njemački dvojac....

Tipkam dok vozim.....


velimir vuk

NOVOST!!!
Ovoga jos nemamo 8-8  yahoo
Vuk5588

velimir vuk

Vuk5588

velimir vuk

Setraaaaaaaa.. thumbs
Vuk5588

velimir vuk

Vuk5588

mate


actros

 bus123 bus123

velimir vuk

#163
Novost hi , ČK-427-FN
Vuk5588

shef

Ovaj Rudijev VH je jedan od rijetkih koji mi na slikama izgleda bolje nego uživo
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic