Malo humora

Autor prljavibluzer, Travanj 19, 2008, 21:28:14


Berlingo

Citat: balja  u Svibanj 09, 2010, 12:12:22
Ludak godine
Kolega nemoj se ljutiti ali bojim se da ovo nije bas smjesno. Barem meni nije niti malo.

Shole

A neznam ni ja jel smješno ili nije, al definitivno je namješteno

Man lion's coach

Et' ni meni nije bas da je smijeso, jer su mi i otac i brat vozaci autobusa, i susrecu se svakodnevno sa slicnim situacijama. Ja mislim da je ovo namjestaljka, ali ako nije stvarno me interesuje kakav ovo um moze uraditi, i bog zna koliko ljudskih zivota moze ugroziti  :-\

Shole

Ma normalno da je namještaljeka, neki stunt action.  Vidiš da je počeo s busom izvodit idiotske manevre naglog skretanja dok još ni nije došao blizu pješačkog.  Al svejedno svaka mu čast, treba znat bus prevrnut u tako malom prostoru.

Berlingo

Bilo jednom ratno Sarajevo i nikad se ponovilo.


Mujo bio svaku noc na strazi i imao dogovor s Fatom. Kad ispali metak eto nje. Obave posao i tako par noci. Ali dodje jedna noc i nje nema. On ispali jos jedan, pa jos, pa rafal... Nista. Kad evo nje u neko doba a Mujo vec odustao.
-Pa gdje s ti Fato, pucam cijelu noc?
-Pa bolan Mujo puca se po cijelom Sarajevu!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Posalje Mujo Fatu na sigurno i zavrsi ona u Zenici. Vidio to Haso i pita ga.
-Pa gdje ti je zena?
-Poslao je na sigurno, eto je u Zenici.
-A bolan puca li se tamo?
-A jarane pucala se i tu, gdje nece tamo?

JA!!!

Citat: Shole  u Svibanj 09, 2010, 14:56:57
A neznam ni ja jel smješno ili nije, al definitivno je namješteno
Da, namješteno je, zapravo je to obična simulacija, kao u igricama...evo i video:
Accident de bus à Lyon Making of
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

miky

Engleski brod počne tonuti negdje u Njemačkim vodama i zove obalnu stražu: We are sinking!!!, a Njemac će mu na to: What you are thinking about... (Njemci isto izgovaraju te dvije riječi).

MAKI

Molitva o Mercedesu

Perica pročitaj mi molitvu na temelju Oce nasa

Perica pocne
Oče naš koji jesi Mercedes mi donesi
Sveti se ime tvoje neka bude metalik boje
Kako bijaše na početku nek mu je znak na završetku
U ime Oca i Sina,neka je pun benzina
Još te molim dragi Bože neka sjedala budu od kože
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Berlingo


Berlingo

Muji nije bilo dobro i ode doktoru. Ovaj ga detaljno pregleda i vidi da mu nije nista, ali neka mu se javi obavezno za 6 mjeseci na kontrolu i obavezno donjeti uzorak urina.
Prodje 6 mjeseci i evo Muje. Gura kroz hodnik ordinacije bacvu.

-Mujo sto je to???
-Pa valjda uzorak, rekli ste nakon  mjeseci!

Berlingo

Nasla se 2 vozaca, stare kolege.

-Ja mislim da mene zena vara i to s pjetlom.
-Pa ti nisi normalan, ma kakav pjetao?
-Majke mi, nasao sam pero u krevetu.
-E vidis mene moja s kamionom.
-Ti si lud totalno.
-Zasto? Nasao sam vozaca u krevetu!

manoplan

Jel moguće da nitko ovdje nije stavio Pervanovu sinkronizaciju ''hrvatske vuvuzele''  ;D

Hrvatske vuvuzele

mate

Citat: manoplan  u Lipanj 19, 2010, 21:19:32
Jel moguće da nitko ovdje nije stavio Pervanovu sinkronizaciju ''hrvatske vuvuzele''  ;D

Hrvatske vuvuzele

Nema sto najbolje su, jos se proizvode kod mene u Sl.Brodu, u Đuro Đaković - Specijalna vozila ;D ;D