Prijedlozi za kupnju autobusa (savjeti)

Autor man134, Travanj 29, 2008, 20:11:57

Servis

Citat: miky  u Svibanj 17, 2008, 18:09:02
Da gore imenovani gospar ( dubrovački gospodin ) vidi ovo što pišemo o njemu bio bi najsretniji čovjek na svijetu. On živi za autobuse, njemu lova ne treba, njemu treba samo da se priča "Onaj Mato........"

To ti vjerujem da bi čovjek bio presretan da zna i možda bi to u ovom slučaju bilo u redu, no nekakvi dvostruki kriteriji ne bi smjeli postojati. Već je bilo problema radi javnog prozivanja i pisanja svega i svačega.

Ono, dajte promislite malo... Tragikomično se osjećam kad moram posezati za baniranjem i sl. stvarima na nečemu tako banalno jednostavnom poput autobusnog foruma.

bmax

ma gle, taj gospar je covjek koji slovi kao legenda medu prevoznicima i agencijama  u dubrovniku, niko ga nije htio ni uvrijedit ni ocrnit tako da se ne trebas brinut za to.


man134

frend mi trazi bus turisticki naravno,neku setru ili neoplana da nije stari od 13 god,trazi se dobro a ne skupo ;D ;) .

odgovori ovdje ili na PP.

miky

Pazi, vozači Libertas-a ne smiju više voziti ni posjedovati privatne autobuse...

man134

Citat: miky  u Lipanj 01, 2008, 20:26:18
Pazi, vozači Libertas-a ne smiju više voziti ni posjedovati privatne autobuse...
ta odredba je uvedena ima vec jedan tjedan,naglaseno je da nesmiju vise voziti putnike,vidio sam da su neki vozaci libertasa sad presli voziti kamion...

miky

Citat: man134  u Lipanj 02, 2008, 13:56:44
Citat: miky  u Lipanj 01, 2008, 20:26:18
Pazi, vozači Libertas-a ne smiju više voziti ni posjedovati privatne autobuse...
ta odredba je uvedena ima vec jedan tjedan,naglaseno je da nesmiju vise voziti putnike,vidio sam da su neki vozaci libertasa sad presli voziti kamion...

OVO SVE NAVEDENO JE KRŠENJE LJUDSKIH PRAVA I TERORIZAM OD STRANE GRADSKE FIRME LIBERTAS ZAJEDNO SA GRADSKOM UPRAVOM DUBROVNIKA KOJA JE VLASNIK LIBERTASA. OVO JE OSVETA ZA UVOĐENJE SHUTTLE BUS-a iz Hotela Palace kojega je uveo Goran Štrok te za taj posao angažirao MAN tours kojega je vlasnik vozač Libertasa koji je dobio OTKAZ zato što njegovo ime piše na Sprinteru iako svi znamo da je to vlasnik samo na papiru, a posao odrađivaju SINOVI. Napominjem, SHUTTLE BUS Palace-Pile-Palace se ne naplaćiva što znaći da prijevoznik samo vozi čisti SHUTTLE, a Libertas je uveo SHUTTLE BABIN KUK-PILE-BABIN KUK koji se NAPLAĆIVA, JOŠ VRLO VAŽNA NAPOMENA lIBERTAS STAJE I NA NEKIM STANICAMA A NEBI SMJELI JER SHUTTLE ZNAĆI  OD TOČKE A DO TOČKE B.

dubi

odluka je pala necu uzimati bus,mozda za nekih par godina a i investicija je velika,hvala svima na svim savjetima !
koristite libertas....

man134

Citat: dubi  u Lipanj 08, 2008, 18:59:34
odluka je pala necu uzimati bus,mozda za nekih par godina a i investicija je velika,hvala svima na svim savjetima !

toliko pitanja a bzvz bez veze sam se istipko a od toga nista  ;) ;D

man134

Citat: man134  u Lipanj 02, 2008, 13:56:44
Citat: miky  u Lipanj 01, 2008, 20:26:18
Pazi, vozači Libertas-a ne smiju više voziti ni posjedovati privatne autobuse...
ta odredba je uvedena ima vec jedan tjedan,naglaseno je da nesmiju vise voziti putnike,vidio sam da su neki vozaci libertasa sad presli voziti kamion...
nebih reko vidio sam nekidan vozaca libertasa vozi za nekog privatnika,bas se i nedrze pravila.

evobus

Evo trebam I negativne I pozitivne odgovore pa da izvagamo, sta je bolje: novog tourisma ili travega starog 6-7 godina? Znam novo je novo ali puno toga se moze uzeti u obzir pa da vas cujem.

busfan

Citat: evobus  u Rujan 18, 2008, 18:42:13
Evo trebam I negativne I pozitivne odgovore pa da izvagamo, sta je bolje: novog tourisma ili travega starog 6-7 godina? Znam novo je novo ali puno toga se moze uzeti u obzir pa da vas cujem.

Ako se pravio u Njemackoj ja bih ipak Travega ili po meni bolje 415HD ;)
Novi Tourismo mi izgleda OK ali mi je sumnjiva cijena :-\

evobus

Pa mislim da je cijena realna je ipak nisu previse ulagali u novi razvoj dizajna jer su vecim dijelom prekopirali starog travega, pa tako I dizajn iznutra, sto I rezultira manjom izlaznom cijenom, pa me I ne cudi da poznati  kupci travega sada vecim dijelom uzimaju tourisme- time mislim na talijane;)

CroHerc

#42
Prošla i pretprošla generacija tourisma meni je bila dizajnerski najbolji autobus u to vrijeme
     
 415-ka mi je sad najbolja.

RagusaMax

halo ekipa..mene zanima za kupit  mercedes vito ili viano star par godina,i da ima 8/7  sjedala  pa ako ima netko nešto pametno za preporučit može na mail : ragusamax@gmail.com
hvala  :)