Bregava Trans - Slike

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:26:44

Man lion's coach

Cestitke gazdi, i sve najbolje sa njima :=)

elvis

City je veceras u bazi u Konjicu






elvis

Jutros u Jablanici i jedan Iveco,dobio je nove tablice,i reklame naprijed i nazad na sajbu,za ostale nisu imali vremena jer ovih dana i nemaju mnogo slobodnog vremena,tako da ce na ostatak pricekati jos koji dan





Drugi Iveco danas je bio u Srebrenici zajedno sa bijelim Citylinerom i jednim MAN-om,jednog MAN-a sam vidio u Mostaru na vanrednoj,a mislim da je bio i treci MAN negdje,a i ljubicasti Cityliner jer su na linijama za Sarajevo bili stariji Cityliner i MB 0303

elvis

MB 0303 u Sarajevu na redovnoj liniji


elvis

Evo i drugi Iveco,sad su vec dobili jos poneki detalj,ovaj sutra ide u Srebrenicu





A Iveco koji sam slikao prije par dana radi 3 dana po BiH sa grupom turskih turista,zajedno sa 3 MAN-a i MB 0404

Man lion's coach

#125
Padane

Steyr


elvis

Mrcina jucer u Orasju,drugi MAN je u Albaniji,a treci je 3 dana bio sa spanjolskim rukometasima po Sarajevu


jesrib

e ovo je ono sto sam prico o rijeckom kolegi i emocijama, mislite da bi prao bus vozač koji nevoli da vozi i da radi ovaj posao? svaka čast ovome kolegi!
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

elvis

Ovaj kolega to voli bas mnogo,osim sto se to vidi na slikama moze se i vidjeti kad god se udje u njegov bus,uvijek je sve zategnuto i blistavo... :)

Man lion's coach

#129
E ovog nisam odavno vidio, bar jedno 6-7 mjeseci, pa nisam mogao propustiti priliku da ga uslikam...



elvis

Danas Isuzu 568-M-194 dovezao košarkaše iz Mostara u Konjic



Od vozaca sam dobio informaciju da MAN 625-E-219 radi od 01.12. prevoz putnika umjesto voza na relaciji Mostar-Ploče...i da ce to raditi do 15.12.

elvis

Danas sam ovu dvojicu uhvatio u bazi nakon pranja




elvis

Braća na okupu prije par dana





A samo par sati nakon sto su uradjene prethodne slike jos jedna promjena na ubjedljivo najboljem od trojice


Tomek

Gdje su ovi MAN-ovi kupljeni?

elvis

U Turskoj,zajedno su dosli u aprilu 2008. god.