ex Kocijan, Možđenec

Autor 5AR, Svibanj 25, 2008, 19:51:12

5AR

Autobusni prijevoznik Stjepan Kocijan
Možđenec, Možđenec 25
tel. 042/606-061


Subjekt je ugašen 2012.


Neoplan Cityliner  VŽ-535-GS


tomekk

Kocijan je do veljače il ožujka imao i setru s215 (ne znam točno koju, prodana je u međimurje) i srebrnog citylinera koji je prodan ako se ne varam u šibenik ( oni koji su iz međugorja znaju koji je to bus jer ovaj privatnik često vozi u međugorje novomarofske ali i ostale hodočasnike). inače, za sve koji ne znaju to je privatnik iz možđenca (selo pokraj novog marofa).
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Servis

Ne varaš se, vidio sam ga u Šibeniku, ali još uvijek je imao Kocijanove natpise. Pored njega je bio parkiran Isuzu od nekog Charlya, da nije to taj?

tomekk

#3
da, slika citylinera postoji u temi eško.vidi se stražnja strana busa sa natpisom kocijan touristik
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

da. ne znam zašto je prodan jer mi nekako bolje izgleda ( sačuvan i udoban, samo je pitanje koliko ima prijeđenih km)nego ovaj rozi( u rozom se još nisam vozio)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Servis

http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=1557.0

Da, to je taj definitivno. Kad sam ga vidio na tome mjestu još je uvijek imao Kocijanov natpis.

tomekk

Danas sam ugledao Kocijanovu prinovu.koliko sam vidio u letu, s bočne strane bus je potpuno bijeli i čini mi se da prozori idu u kosinu (kao kod volva 9900).na žalost, ostale detalje ne znam, al nadam se da ću imat priliku sljedeći vikend napravit koju fotku.inače, danas ogranak Matice Hrvatske Novi Marof ide na predstavu "Bitange i princeze" u zg, a obično ih vozi kocijan pa ako se neko slučajno nađe u blizini Kerempuha oko 20 sati nek malo pogleda uokolo.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

evo, ipak sam skoknuo do Kocijanovog parkinga.prinova je volvo koji ima još kr reg:kr 665-eo.(znao sam da mi je poznat :D ) bus je sad cijeli bijeli(probat ću ga slikat slijedeći tjedan), a prije je izgledao ovako http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/P8040343_resize.jpg, za zagreb se upravo sprema city
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

ovaj volvo o kojem sam pričao par dana kasnije je vraćen u Zagorje, a kupljen je isto takav od herburger reisena(njemačka).slika je malo lošije kvalitete al ipak se sve vidi:
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate


sarggy

#10
Danas je Kocijan sa Neoplanom otisel u Italiju a sa Volvom u Makarsku

5AR

Možda je ipak Volvo na Krku?


sarggy

Moguce njegova zena mi je rekla da je Volvo otisel u Makarsku. :-\ :-X :-X

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Ovaj Cityliner 116 H ima 53+2+1 sjedala i manov motor...
Slikan na Sjevernom Velebitu:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga