Punjenje linija (3)

Autor shef, Svibanj 19, 2013, 16:51:49

Shole

nije više baš neka vijest da se Conecto pojavio u prigradu.  3 ili 4 prekidne smjene počinju drugi dio oko 13:00 i daju se trenutno raspoloživa kola.  Zato se zadnji par dana pojavljivao i Citelis na 21, 25A i 10A,  jer je u tom trenutku to bio zadnji ispravni autobus.  Za pola sata izađu iz remonta 2 EL-a i onda oni završe na liniji 4 i liniji 3.  Bitno je da se linije pokriju, da svi polasci idu.  To što smo mi navikli na određeni tip vozila je drugi par rukava.  Dok god Regio ili Arway ne idu na liniju 2,  ili   Citaro 723 za Kukuljanovo je sve u redu.

Naravno da je CItelis bolji od EL_a za liniju 4,  ali nije  nikakav problem ni odvozit smjenu u obrnutim ulogama.

Shole

690 bio danas na četvorki !

MB Citaro

#62
i jedan SL222 na liniji 8 i jedan conecto u prigradu, ispravnost na prvom mjestu -> svi voze sve

ikar

Danas drugi dio prekidne 8ce mošćenički 686!

kico101

Danas, ničim izazvan, na 1-ci se pojavio monotralj ( 625 )! :o
Očekujemo razumno objašnjenje ovog nerazumnog čina.
( unaprijed se ispričavam-nisam mogao odoljeti ) :)evil
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

583 na 8a

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Nije prvi put SG240 na 8A,bio je 596 jednom

Shole

Jedna smjena sa linije 32 ima jedan polazak za Kampus ujutro tako da je svaki dan zglobni

LD470

Danas na 32 samo citari, i to 2 od 3 klimatizirani.  thumbs

Bari

Danas oko 12 jedan Citelis viđen na petici. Nije vikend pa ga ja čudno za vidjet definitivno.
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

Danas na petici  591 sa probnim tablicama    buljimir

Shole

806 u Matuljima na 34 Veprinac

LD470

Znam da Poljanci ujutro rade krug preko Poljana pa se vraćaju dole kao 34, ali nisam znao da imaju i za gore krug na 34. Možda je 806 na nekoj drugoj opatijskoj smjeni

Matija87

u 15:15 je vozio 806 na L35 , dok je jučer bio konektač mislim da 664 ako se ne varam.

lussin

#74
Pred par minuta na jedinici 591 i jedan SG322 prošli koroz Strossmayerovu u vrlo kratkom razmaku, pola minute,minuta,tako negdje

EDIT: Sad je prema Pećinama prošao i jedan Citaro
Ipak nije Citaro,ali je 594