GTA: San Andreas

Autor noxis93, Lipanj 28, 2008, 19:21:54

S319UL

Ti Design X busevi su nevjerojatno detaljni a ovaj na CroHerc-ovim slikama ima čak i hidrauliku.
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

CroHerc

Citat: S319UL  u Listopad 06, 2008, 16:38:09
Ti Design X busevi su nevjerojatno detaljni a ovaj na CroHerc-ovim slikama ima čak i hidrauliku.


KAKVU HIDRAULIKU

S319UL

Pa ja sam si instalirao taj autobus i kad otvoriš README u njemu je opis i ima jedan red brojeva koji se zove handling line i taj red kopiraš preko starog reda za coach u handling.cfg i kad voziš autobus i kada ga hoćeš dići ili spustit samo stisneš h. Piše ti sve u README
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

noxis93

Citat: tamlover  u Listopad 05, 2008, 00:22:57
Neko je spomenuo linije?! Kaj i toga ima u SA? Jel to tipa taxi joba pa si vozač autobusa ili?
ne. Linije ja mjenjam u smislu da ih mjenjam na displeju gore. BTW map managerom postavljaš stanice i onda voziš po njima. Ljudi ne ulaze, ljudi ne izlaze, ljudi te ne čekaju, ali je fora.

CroHerc

U GTA Vice Citi   (nastavak prije San Andreasa)   imao je linije   
staneš na stanici ljudi uđu i kad na nekoj drugoj stanici izađu ostave ti nešto novca

TO JE BILO DOBRO  ;)

noxis93

Citat: CroHerc  u Listopad 23, 2008, 16:56:01
U GTA Vice Citi   (nastavak prije San Andreasa)   imao je linije   
staneš na stanici ljudi uđu i kad na nekoj drugoj stanici izađu ostave ti nešto novca

TO JE BILO DOBRO  ;)
hehe. da. BTW ima neki mod gdije voziš neku liniju po san andreasu.
no ne sjećam se linka (a ja sam ga uploadao)

CroHerc


noxis93

bus driver sucka žešće...

buSHunter795

HELP!!!
Insalirao sam previše modova iz gtainside.com i sad mi se San Andreas neće pokrenuti. idem na spremljenu igru, loada se do pola i prekine. može mi tko pomoći??? ???

Slavuj

to se i meni dogadalo. to ti nije zbog previse modove nego si si trebao uzet papir,isprintati sa neke stranice sva vozila u san andreasu i pisati si s kojim si ih autom zamijenio i  kada stavljas modove nakon svak a3 stavljena moda pokreni igru da vidis ako ti se nece pokrenuti. onda znas da je u jednom od ta 3 greska. sada moras ponovno igru instalirat jer u tom moru modova neces toga pronac sigurno a jos je i pitanje jeli samo jedan mod nevaljali.

noxis93

šta koristiš za modanje?
ako koristiš GGMM onda se okani toga koristi imgtool...
GGMM iako ga reklamiraju kao ok stvar za tzv. noobove u modanju je naprotiv program koji ti zbog jedne greške zašteka igru...
A i pola stvari ne instalira.
A ako modaš sa imgtool-om onda moguće da si zapravo fulao neki ide...dešava se instaliraj ponovo GTA

buSHunter795

Za GGMM prvi put čujem. To sam sve preko mod instalatera i preko imgtoola. napravio sam posebnu mapu sa originalnim .txd i .dff dijelovima. kaj da sad ove skinute natrag zamjenim ili?
nitko u ovom kraju nema instalacijski gta san andreas cd!

noxis93

da, ali trebat će ti i oni brojevi koje ideš mjenjat. njih nađi na internetu...

MAN fan

Citat: Slavuj  u Prosinac 28, 2008, 18:35:13
to se i meni dogadalo. to ti nije zbog previse modove nego si si trebao uzet papir,isprintati sa neke stranice sva vozila u san andreasu i pisati si s kojim si ih autom zamijenio i  kada stavljas modove nakon svak a3 stavljena moda pokreni igru da vidis ako ti se nece pokrenuti. onda znas da je u jednom od ta 3 greska. sada moras ponovno igru instalirat jer u tom moru modova neces toga pronac sigurno a jos je i pitanje jeli samo jedan mod nevaljali.
ili jos bolje...- nakon svakog moda koji radi napravi backup gta san andreas foldera OBAVEZNO! jer ako dalje ides stavit neki mod i ako nisi napravio backup a da taj mod slucajno NE RADI onda si u velikom problemu jer ce ti naravno igrica zastekati morat ces ju reinstalirat.obavezno radi backup ;)

MAN fan

i jos nesto: preporucujem internet stranice sa dobrim modovima od kojih skoro svaki funkcionira:

gtagarage.com
gtagaming.com
gta-worldmods.de ;)