Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

bonaparte12

Pazi sada,
Croatia je svaki polazak isla u Brezice.
Autotransova linija Metlika-Zagreb vozi i uzima putnike u Ka za Zg, vozi linija Zg- Trieste uzima putnike za Rijeku.
App linija Harkany-Zg itd.
Kad se ukida onda treba ukinuti svima, a ne samo njima. klinac
byeg
POLAKO I SIGURNO

shef

Upravo tako, vozilo se za Brežice, viđeno vlastitim očima nekoliko puta. Naravno, daleko od toga da je bila gužva. Autotransove metode pritiska su očito urodile plodom što nije neki problem kad vidimo kakvo je ministarstvo koje se brine o prometu i naročito tko sjedi u njemu ali to je druga priča. A ako ćemo o poštenom tržišnom natjecanju Autotrans grupa je zadnja na svijetu koja bi trebala o tome govoriti.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


mate

Malo OT za ovu temu ali vec kad se spominje APP i medunarodne dozvole, APP ima iz Harkanya za Zagreb, Rijeku i Pulu, te Zadar i Split, a i u vezi ukidanja sto je krenulo, APP odbija vratiti dozvole nadleznom tijelu, sve dok se ne vrate na snagu dozvole iz Osijeka za Zagreb (via Punitovci), koje su iz APPa dali ponistiti kada su krenuli voziti Harkany - Osijek - ZG /Pula/Split

Majstor

Opet strucnjaci CBusa zaustavili promet prema Rijeci opet ostali u snijegu
Ne mogu se oteti dojmu da su najlosija karika u Prijevozu putnika
Samo mi sudite pošteno !

pbz1

Rodi majka svasta i dade mu internet i tehnologiju u ruke

Majstor

Je.. Ga tako ispadne prosli snijeg guraju putnici bus , ovaj put valjda bilo manje putnika za poguranac / pa svako malo okrsaji sa ogradama na auto putevima /  ?
Kome mamicu ?
Samo mi sudite pošteno !

Servis

Citat: pbz1  u Veljača 06, 2015, 21:00:10
Rodi majka svasta i dade mu internet i tehnologiju u ruke

Alo, takav način komunikacije se ne tolerira ovdje. S druge strane, napisao je točno.

pbz1

kakva se komunikacija netolerira tu????zar nije moj nacin komunikacije isti kao i od gospodina koji se ruga doticnom poduzecu.

shef

Spominjanje nečije matere u ovakvom ili onakvom smislu obično dovodi do incidenata...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Kakvo ruganje poduzecu ?
Pohvalio sam strucan kadar / vozace /  koji svako malo imaju nekakve ispade.
Poduzece kao takvo ne zelim komentirati mada svi mi Realno znamo kakvo je
Nije mi bila namjera uvrijediti nijednog stovatelja istoga
Samo mi sudite pošteno !

pbz1

Ja nisam stovatelj tog poduzeca,ali sam bio jedan od tih kako ih ti nazivas strucnjaka.Po cemu je ispad ostati u snijegu zbog nevremena ili se to samo dogadja specijalcima iz panorame

shef

Ovom prilikom moram spomenuti specijalce iz APP Požege koji na liniju za Pulu (zadnje sniježno nevrijeme prije Nove) pošalju 431DT. Rezultat: umjesto u 19:50 dolazak u Rijeku 7:20
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Shole

Citat: shef  u Veljača 07, 2015, 11:56:15
Ovom prilikom moram spomenuti specijalce iz APP Požege koji na liniju za Pulu (zadnje sniježno nevrijeme prije Nove) pošalju 431DT. Rezultat: umjesto u 19:50 dolazak u Rijeku 7:20

Hahahah,  ovo mi je najjači komentar u zadnje vrijeme.

Pitaju li se ikad pojeidni prijevoznici zašto u Rijeci i okolici nema nijednog, a u Dalmaciji tek pokoji katni autobus