Linije razno + tipovi autobusa na linijama

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:35:52

Teutonic

Volvo sa reklamom konzum za Tribunj,Volvo sa Djelo reklamom za Pirovac,TAM 260A116 M za Bratski Dolac (?),Volvo B10R za Unešić,..

TAM

#301

  • Mercedes (ŠI 969-FL) za Bilice-Stubalj-Vrulje
  • Volvo B10R (ŠI 602-FL) Primošten-B. Dolac
  • Irisbus Evadys HD za Rogoznica-Ražanj
  • TAM 260A116 M (ŠI 456-CM) za Grebaštica-Brnjača
  • Volvo B10R (ŠI 601-FL) za Kraljice-Mirlović-Unešić
Dani ponosa i slave!
    

sibencan

Hvala.. ovi gradski Mercedesi su se stvarno udomaćili za Stubalj.
1997 - 2017

Teutonic


sibencan

Da, ali meni je AV 120 najdraži bus, i uvijek mi je lijepo voziti se s njim za Stubalj.
1997 - 2017

Teutonic

#305
Evo pričam večeras u busu sa vozačem 8700 i kaže mi da u Vodicama cijena karata nije svuda ista,ako ulazite u Vruljama ili Lovetovu (kod Olimpije) je cijena kao na pravcu Srima---Šibenik a ako ulazite kod škole ili groblja je cijena 18 kuna kao Tribunj---Šibenik a sve je isto naselje.
Meni je to malo glupo osobito kad se radi o istome naselju kao da mi koji u Blatama ili Bristacima živimo da imamo manja prava od onih u Vruljima dijelovima bliže centru tj Srimi.

tramvajac 92

Čudno je, al se gledaju kilometri valjda pa se onda gleda cjenik, npr. ideš 19 km i platiš 18 kn a 13 km platiš manje. Negdje mora preći u sljedeći razred, pa je očito tako. E sad, jel vozači imaju daljinar (tablicu udaljenosti mjesta) i cjenik ili samo tablicu cijena između mjesta?

Teutonic

Mislim da imaju cjenik bar sam tako čuo.
A ono šta je zanimljivo je da ako kupujete kartu na AK Šibenik za Vodice gdje god stali naplaćuje se 16 kuna.

Teutonic

Danas u 14:10 vozi Volvo B10BLE-60  Vodice-Srima-Šibenski most gdje su se putnici prekrcali u Vivaro koji je vozio iz Jadrije za Šibenik.

TAM

Danas na kolodvoru u 14:00.
Svi mercedesi koji su vozili imali su natpis linije na displeju npr. Šibenik-Vrsno, Šibenik-Brnjača, Šibenik-Perković

  • MAN Lion's Regio (ŠI 282-DO) - Tribunj-Sovlje
  • MAN Lion's Regio (ŠI 283-DO) - Betina-Murter
  • Graf&Stift (ŠI 582-BN) - Rogoznica-Ražanj
  • Steyr (ŠI 146-CP) - Primošten-B.Dolac
  • MB O405N (ŠI 969-FL) - Boraja-Vrsno
  • MB O405N (ŠI 971-FL) - Dubrava-Perković
  • MB O405N (ŠI 975-FL) - Grebaštica-Brnjača
  • Volvo Aabenraa (ŠI 698-CS) - Zaton-Raslina
  • Volvo B10R (ŠI 602-FL) - Bilice-Vrulje
  • Volvo B10R (ŠI 601-FL) - Mirlović-Unešić
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Tako je displeji su proradili stim da gradske linije imaju i naveden broj na sva tri displeja.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Teutonic

Ohoho regio za Tribunj,dok ja opet budem bio ujutro vratit ce se one gradske kante

Shole

Ajmo vi mlađi dečki, da vidimo slike displejeva na autobusima !!!

tamlover

Shole, mislim da bi mogli zaključat podforum dok ne počnemo viđat fotke iz ŠI i okolice na dnevnoj bazi? ;)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Teutonic

Za razliku od Vas gospode koji stavljate 15 slika dnevno jer od dosade ne znate sta bi radili mi Dalmatinci imamo posla priko glave i nemamo vrimena za slikavanje,ali kad ste bas navalili pokusat cu sutra staviti.  good_boy