Pogon Velika Gorica

Autor MAN19464, Veljača 26, 2014, 19:16:31

Akropola

#990
13.03.2023. tražio je VG od Čazmatransa da dostavi:

Citat: Tomek  u Travanj 24, 2023, 15:21:35Zato jer bi mogli pobrati kaznenu prijavu da su odabrali ponudu koja je više od 30% skuplja od tražene cijene. Pitanje je zašto se prijevoznik javio uopće sa nevažećom ponudom.

Ovdje može Autotrans žalbom dokazati da je VG procijenio prenisku cijenu ponude i dobiti posao jer DKOM-om poništi odluku, a oni su ostali jedini.

Tomek

Mislim da će prije izaći na novi natječaj ;)

Tomek

Velika Gorica je za ovu lovu mogla dogovoriti da kupi autobuse, a ZET nastavi voziti, osigura neko gradsko zemljište i izgradi parking i bok. Ovako će im biti zabavno.

Putnik79

Vrlo jednostavno, da ima pameti i malo volje.

Akropola

Citat: Tomek  u Travanj 24, 2023, 15:52:18Velika Gorica je za ovu lovu mogla dogovoriti da kupi autobuse, a ZET nastavi voziti, osigura neko gradsko zemljište i izgradi parking i bok. Ovako će im biti zabavno.

Da su pametni mogli bi nabaviti buseve preko EU-a.
Voziti su mogli sami ili samo unajmiti vozače, a sve ostalo raditi sami.

421

Autotrans je (nepoznat podatak jer nije objavljen) preskup, Čazmatrans ima dug preda državi i  Autoturist /Čazmatrans nije/su dokazao/li starost voznog parka.
Pitanje po kojoj cijeni ZET i dalje vozi, vozi, vozi . . .
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

53 centa / 80 centa ako je kod vozača. :)

Sasvim neočekivan obrat situacije. rofl
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

Realna cijena je oko 2,50 €/km

Putnik79

Da ali po toj cijeni koju ti kazeš svi na prva vrata i karte.Prije ulaska u drugu ili kontra prvu zonu, ponovno svi van i opet karte,NEMA LABAVO.Ili dići cijenu kilometra i pokriti manjak karata pa neka ulaze kao krdo besplatno.

lussin

Koja druga zona ako je ovo samo za Veliku Goricu?

Putnik79

Pišem pod uvjetom da ostane Zet ,a ostaje tako da, da druga zona isto.Sve ponovno revidirati i napraviti novi ugovor po km sa cijenom plaćanja karata ili besplatnim kao Sv.Nedjelja.Pa i u slučaju da i dođe netko drugi i dalje treba plaćati linije koje ostaju za Vg.Tko bi trebao subvencionirati km od V.Polja do Gorice na liniji 268, primjer samo!?

Akropola

Citat: Putnik79  u Travanj 24, 2023, 21:19:51Pišem pod uvjetom da ostane Zet ,a ostaje tako da, da druga zona isto.Sve ponovno revidirati i napraviti novi ugovor po km sa cijenom plaćanja karata ili besplatnim kao Sv.Nedjelja.Pa i u slučaju da i dođe netko drugi i dalje treba plaćati linije koje ostaju za Vg.Tko bi trebao subvencionirati km od V.Polja do Gorice na liniji 268, primjer samo!?

Zagrebačka županija. Prijevozni zagovaraju besplatni prijevoz jer tu onda imaju sigurnu zaradu.

MAN19464

Na koliko je sad produžen ugovor sa gradom Velika Gorica i po kojoj cijeni? Koliko ja znam ugovor je istekao 01.05.
Novog natječaja nema.

Kocka 146

Od ovog neće biti nikaj.  russian_roulette  kava
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Putnik79

Po tko zna koji put ponovljen natječaj za prijevoznika u V.G, natječaj traje do 13.6...... glavauzid  glavauzid  glavauzid