Kako su vaše obitelji reagirale na vašu/našu strast za busevima?

Autor stipe15, Lipanj 30, 2008, 22:45:29

telige

Citat: nered beg  u Veljača 18, 2011, 17:51:10
bez zamjere, ovako kad čitam ove zadnje postove,...vidi se da jos niste roditelji, a ako več jeste, sta bi vi poželjeli svojoj djeci?

Nemoj ni ti zamjeriti, vidi se da ili nisi pročitao moj post(moj je zadnji prije tvog) do kraja ili ga nisi pročitao sa razumijevanjem.
Što se tiče naših želja za djecu, to je nebitno. Bitno je što su njihove želje,a zatim i njihove mogućnosti da to ostvare i naša pomoć pri tome. Roditelji bi to trebali znati, a ne da prisiljavaju djecu na nešto što ona ne žele pa onda ispada svašta.
Nema me.

maly

Evo opet mene,ja bi svom djetetu predložio da ide na fax ukoliko to želi i da se nevata volana,ali ako hoće vozit bus onda nek ne gubi vrijeme na fax-su nego da se posveti vožnji i da bude mačak u svom poslu,jer kad nešta radiš onda radi kako treba ili nemoj ni raditi.

telige

Citat: maly  u Veljača 19, 2011, 09:33:21
Evo opet mene,ja bi svom djetetu predložio da ide na fax ukoliko to želi i da se nevata volana,ali ako hoće vozit bus onda nek ne gubi vrijeme na fax-su nego da se posveti vožnji i da bude mačak u svom poslu,jer kad nešta radiš onda radi kako treba ili nemoj ni raditi.

Potpuno se slažem sa tobom.
Nema me.

Nešić

Eee ja sam nastavio porodicnu tradiciju.. otac je vozio i vozi jos uvek bus, stric isto tako, pa i deda.. Ko zna mozda i moj sin kad poraste nastavi tu tradiciju.. ja je nisam prekinuo ;)

STEFI- GRAF

Meni nije u obitelji tradicija ali od mali nogu su me zanimali kamioni i autobusi i uvik san govorija da ću vozit kamion i bus .Pa hvala bogu sad san profesionalni vozač vozim kamion i autobus.

Nešić

Naravno ima i onih porodica gde niko nije bio u tim vodama a čovek voli buseve više nego bilo šta ;)
Ja sam još kao klinac pokazivao sklonosti ka busevima.. aj što sklonosti nego što sam već tad bio po busevima sa tatkom i malo kasnije oko sedmog osmog razreda me je uveliko interesovalo sve oko busa.. pa i mehanika

Winamp

Eh moji misle da sam totalno skrenuo  :) kažu da mi je to bacanje para i slobodnog vremena  ;) ja mislim da nije tako loše provozat se nekim busom na nekoj linij. Još kad sam bio mlađi imao sam (imam i sad) veliku strast za busevima (pogotovo na linij 18). Kad sam isprobao sve autobuse Promet Splita sam imao osmjeh na licu a imam ga i danas jer se sad dosta vozim turističkim  i međugradslim busevima. Sad kad je prošlo 3 njima je to postalo normalno  ;D

mihaelm

Mene moji podržavaju, osim toga ujak mi u švedskoj vozi autobus, i djed mi je vozio autobus u autoreperaturi osijek ili kako se već kaže i ja mislim da je imao svoje autobuse jer je uvijek moja majka sa njime išla kada je vozio ekskurzije. Uvijek kad idem negdje i kad ide neki bus roditelji ili buraz kažu: eno ti autobusa, šta čekaš, slikavaj.
Neoplan u srcu

lussin