Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

2062 036

#165
Dali bi možda netko znao, kako riješiti ovaj problem, događa mi se samo na mapi Lemmental. Oko 50% AI traffica se pojavljuje bez textura.

MAN truck bus

Imam problem sa autobusima koji imaju ručni mjenjač. Znači ja stisnem kuplung i ubacim u prvu a bus sam od sebe krene ić u rikverc poludi i nemogu ga zaustavit i ide u rikverc pod ručnom pomoć. Radi se o busevima koji imaju ručni mjenjač! bus123 byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Si siguran da si ubacio u prvu? ;D

MAN truck bus

Citat: lussinpicollo  u Srpanj 19, 2016, 13:23:20
Si siguran da si ubacio u prvu? ;D
Al da sam ubacio i u rikverc krene sam od sebe ne dodam uopće gasa!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Uglavnom ti je opis događaja siromašan. Možda si bio na uzbrdici pa kad si prebacio u prvu i pustio kočnicu, bus je sam krenuo u rikverc. Osnove fizike

MAN truck bus

Ravnina RUČNA POVUČENA ubacim u 1 RUČNA JE JOŠ UVIJEK povučena ne dodam gas a bus ide 100 na sat u rikverc POD RUČNOM.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Teutonic

Ovo se meni par puta desilo sa MANom SU220 i nikad nisam razumio koji se vrag dešava,zovi lokalnu župu ili parohiju.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


MAN truck bus

I meni baš sa MAN SU 220
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

prometnik

i ja san ima isti problem... do busa je znači nemamo rješenja
kupi kartu spasi Promet

voznik

Imaš popravak manuelnog mjenjača na ovoj web stranici ---> http://vbus-slo.weebly.com/su-220.html.

Lion's Driver

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 11, 2016, 09:10:02
Isprobano.

E da... imas u jednoj od onih mapa sta dobijes kad skineš bus tekstualni dokument u kojem moraš dodat garažne brojeve...bez njih koliko se sjećam ne ide...

Ostalima koji rade repainte... vama preporucam da skinete neki repaint koji vec postoji za taj bus pa njega uredote po svom i dodate SVE u pripadajuce mape...nemojte originale dorat jer se cesto zaboravi nesto i onda nemate teksture ili imate kromiran bus itd... sve se mora poklapat u mapama...

josipgrgin

Bok zanima me nesto u vezi omsi 2 . Imam laptop Asus  N550 sa intelom procesorom i7 2.60 ghz, graficka kartica Nvidia gtx 950 sa 2 gb rama i intelovu grafu 4600 i jos jema 8 gb radne memorije.u njemu je ssd disk znaci sve novo i zasto na mapi Berlin spandau igrica zapire, trza bus dok vozi i jos sam stavio computer 2006 g. U postavke. E sad jel neko zna u cemu je problem. Unaprijed se zahvaljujem

C2

#177
Mnogo ljudi ima problem s Omsijem (2) jer je loše optimiziran. Čak i ja imam taj problem. Zahtjevnije mape i modeli mi ne rade dobro.

Edit:
Ovom youtuberu (Routeres) omsi radi solidno
https://www.youtube.com/watch?v=F6Q0wbKpPT0&list=PL68D9D2B391A56D8F&index=3
On ima: Intel Core i5 3470, 8 GB RAM, GTX 960

leonardo123

#178
Ovo je link od YouTube kanala Routeres1994, te njegove postavke. (ako otvoriš bilo koji njegov video, u opisu imaš korisne podatke.)
http://www.mediafire.com/file/5xa4x9op1dwcf44/OMSI_2_Routeres.oop
Skineš postavke, ubaciš ih u OMSI2/option_presets i učitaš u igrici pod Postavke/Options. Naravno, ako želiš nešto promijeniti (prodaja karata, itd...)možeš, međutim te postavke su vrlo dobre.
Osobno ih koristim i kod većih mapa rade vrlo dobro. Probaj, samo prije toga spremi aktualne postavke koje koristiš u slučaju da ove ne rade. Sretno!  :)

podgora

Citat: leonardo123  u Siječanj 29, 2017, 18:12:11
Ovo je link od YouTube kanala Routeres1994, te njegove postavke. (ako otvoriš bilo koji njegov video, u opisu imaš korisne podatke.)
http://www.mediafire.com/file/5xa4x9op1dwcf44/OMSI_2_Routeres.oop
Skineš postavke, ubaciš ih u OMSI2/option_presets i učitaš u igrici pod Postavke/Options. Naravno, ako želiš nešto promijeniti (prodaja karata, itd...)možeš, međutim te postavke su vrlo dobre.
Osobno ih koristim i kod većih mapa rade vrlo dobro. Probaj, samo prije toga spremi aktualne postavke koje koristiš u slučaju da ove ne rade. Sretno!  :)
Fala puno

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.