Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

Teutonic

Da moguće da je to  :)

markohinic5

Pokušao sam aktivirati ali nikako neće

Teutonic

Reci mi na Privatnom Mailu šta si napravio pa ču ti pomoći.

markohinic5

Piše da njedan dodtak nije aktiviran,sad ja sma prije aktiviro tu igricu ima već dugo,i nakon ponovne instalacije neznam više aktivirati

markohinic5

Opet problemi.
Prešao sam sa windows 7 na windows 8.1 i ponovo instalirao omsi i skinuo dodatke stadt bus 0305 i three generations.
Ovaj prvi dodatka je uspješno aktiviran a ovaj drugi u aerosoft launcheru piše da je aktiviran a u igrici kad odem piše da nije,busevi nevidljivi.

Josip-Split

nije baš problem al eto..(addon vienna) piše da u određeim satima linija ide preko Breitenelee sidestrit i da ide preko loop algenweg-hufatt.-daphneweg a ja nemogu nač u redovima vožnje ni skračenu liniju do škole  ??? jel iko zna u kojem redu vožnje i u koju uru se ide skračeno ili produženo kako god?  klinac

ttoommaa

Zna netko kako da dođem do ovog file-a


ChRiStIaN

Izgleda ko da neki fajl fali od karte "Gladbeck". Probaj reinstall napraviti od te karte.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN SL222

Jeli ovo Gladbeck V5?

ttoommaa


MAN SL222

U sceneryobjects i splines provjeri ima li rar file ako ima raspakiraj ga u sceneryobjects i splines

ttoommaa

Citat: MAN SL222  u Ožujak 21, 2015, 12:10:03
U sceneryobjects i splines provjeri ima li rar file ako ima raspakiraj ga u sceneryobjects i splines
To već jesam ali zeza ovaj spilines koji je prikazan na slici, on treba biti smješten u spilines  i onda unutar toga u mapi Gladbeck ali ga nema

Teutonic

Jel netko može meni reč kako da otvorim map editor,stavio sam u properites na target na kraju "-editor" ali ne ide kad kliknem ok daje mi error da nije validno.

ttoommaa

Citat: Teutonic  u Ožujak 25, 2015, 16:21:43
Jel netko može meni reč kako da otvorim map editor,stavio sam u properites na target na kraju "-editor" ali ne ide kad kliknem ok daje mi error da nije validno.

probaj stisnut "space" prije nego što ćeš napisat ovaj završetak  "-editor"

Teutonic

Hvala ti,sad radi  :)