Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

Teutonic

Pa gore je na vrhu "crvenih",iznad "plavih"  ;D
Nisam mogao odoljeti  ;D

lussin


amalok.95

ahahahah jesam sljep xD

amalok.95

Imam jedno pitanje dali netko zna i ima volje napraviti zvukove motora za MAN SU220 ? Pošto su naši u Autotroleju imali OM427h ja sam pokušavao prebaciti zvukove iz O305 i O307 u SU220 ali to je zvučalo katastrofalno jer pojma nemam šta sam radio :P Pa dali bi netko mogao prekopirati zvukove motora iz O307 u SU220 ?

lussin

Nijedan SU220 nije imao OM427h,samo SG220. I uostalom,zašto se nebi raspitao malo,jer OM427h je bio motor od zglobnih Sanosa

Teutonic

Pa i ja bi sebi radije stavio O307 zvuk za SU 220 jer je zvuk SU 220 pre iritantan  ::|

amalok.95

Da pogotovo pri kočenju to se nemože slušat koliko je iritantno..

MB Citaro

Ima možda netko od vas model busa SANOS S115?

Manas

Bus jos nije izasao tako da ga osim autora niko nema :)

lussin

Vidim da Manas opasno grabi prema 100. repaintu (98) pa evo prijedlog:
http://s218.photobucket.com/user/petar22/media/Autotrans/P3142034.jpg.html


Autor 5AR

Manas

#145
Ja sam u maloj dilemi.. Na mom profilu na mediafire u folderu OMSI Repainti imam 93 RAR fajla... Sad neki fajlovi su uradeni kao Repaint Packovi kao CTS i GRAS i oni sadrze vise repainta... Ako brojim pojedinacno koliko sam uradio repainta to je onda 98,a ako brojim kao RAR fajlovi onda je to 93..sad ne znam kako da uradim pa eto volio bi cuti vase misljenje :)



a sto se tice ovog repainta vjerovatno cu ga uradit sledeceg pa bi molio kolegu da mi na PP posalje vise slika da vidim kako izgleda :)

Grof

Citat: Manas  u Rujan 05, 2014, 21:58:48
Ja sam u maloj dilemi..


Napravi anketu  kava  ili još bolje skupi potpise za referendum, to je sada popularno....

Manas

Odlican prijedlog.. aplauz...

Teutonic

98 ih je,jer svi ti iz GRASa i CTSa su po nečemu različiti :)

Teutonic

#149
Jel znate možda ima li koji mod za MAN NL 202 (EN79) i/ili za MAN NG 272 da miče logo MAN-a.
PS Znam da je na slici prepituran  ;)
Kao tu:

Autor slike: "tomo"