Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

Manas

Mislim da se nesto u skriptama treba uradit jer ja sam preko repainta pokusavo prefarbat al nema efekta

Teutonic

Hvala na informaciji,dok ne nađem igrat ću na drugoj verziji.

minimoto

Lp
Ako je logo uraden u 3d datoteci, ga nečeš moči ukloniti, može se ga samo ubojati, ali če to verovatno važiti za sve repainte.
Pozdrav

Teutonic

Jel tko možda zna gdje ima link za ovoga,našao sam na bug hr a autor nije dao link  ::|

Teutonic

I jel ima netko Tettau na kompu,meni nijedan od 4 linka ne rade pa bi molio da neko uploada.
Hvala.

Sad kad ponovo igram omsi nakon pauze opet svi linkovi ne rade  >:(  ::|  >hammer<  glavauzid

Teutonic

Evo ja sam odlučio vratiti se sa idejom za prometnu kompaniju.
Planirane mape su Fikcyjne Pomorze 1.0 (izvrsna poljska međugradska mapa) i Projekt Sczecin 4.0 (koju svi znate i volite).
Naziv firme:

Autotransport d.d Šibenik

Za informacije mi pošaljite PM,kad nas bude dovoljno čemo napraviti tu na forumu thread za kompaniju.

Prvo čemo koristiti Fikcyne Pomorze pa kad nas bude više i jednu i drugu.

Za broj autobusa čemo se dogovoriti.

lussin

Ako ja dobro računam,onda čestitam kolegi Manasu na 100. repaintu!  yahoo

Manas

Lose racunas, ipak je u pitanju 99. repaint  ;D

lussin

Onda povlačim čestitku ;D

Teutonic

#159
Ljudi moji možda se bliži kraj OMSI-ja.
MR se raspao jer je Rudiger napustio dvojac pa ovo neće biti dobro za nastavak igre.
Znači Marcel sada želi napravit novu firmu kad ima pravne probleme sa Rudijem,a dok se to ne dogodi nema OMSI 2.2  :(
Tužno zaista,bili su prijatelji od fakulteta i sad će ovo stati između njih.

Novac,sve je u novcu.

lussin

Pročitao sam to ali nisam sve shvatio. Jako tužno,ako su bili pravi prijatelji,novac ih ne bi trebao razdvajati

Manas

#161
2.2 Patch ce izaci 1. Oktobra i to je zadnji dio u kojem je ucestvovao Rudiger... MR Software ce se ugasiti,al Marcel sigurno od OMSI 2 nece odustati... To i jeste bio problem, sto se Rudiger zasitio OMSI 2 i nagovarao je Marcela da odustane od njega, medutim ovaj to nije htio sto je razocaralo Rudigera i doslo je do cega je doslo... Na oficijelnom forumu ima dosta talentovanih ljudi koji vec suraduju sa Marcelom pa ne sumnjam da ce se rad na OMSIju nastavit.. Ono sto ne znamo jeste dali ce biti nekih pravnih problema, dali ce biti problema oko daljeg rada na OMSIju... Ali mislim da Rudiger nece biti djubre i stopirat daljni napredak u igri..

Dalje, pravi razlog mi sigurno ne znamo, mozda se iza ovoga krije nesto drugo... Mozda je Rudiger vidio priliku u nekoj drugoj simulaciji ili necemu drugom,a Marcel ipak zelio da OMSI ucini perfektnom simulacijom. :)

Teutonic

Eto drago mi je da si to kompletno objasnija
Plus siguran sam da neće omsiju ništa biti bez Rudigera,koliko ima talentiranih ljudi šta su napravili nevjerojatne buseve mape,...
Pogledajte Perotinusa,Alterra,ma još dosta njih ima da ne nabrajam bez kojih bi igra bila dosadna.

lussin

Imaš pravo Teutonic thumbs Perotinus je već stekao OMSIjašku slavu s busevima i mapama,Alterr i Vitaly rade prejake buseve. Jedva čekam da dobim novi laptop (jači) koji će moći podržati OMSI 2

Manas

Pa dobro, na jednu stranu to sto odlicno rade buseve,al buducnost OMSIja ne lezi samo u novim busevima... Prioritet u buducem razvoju treba staviti na neke druge stvari kao npr. Prebacivanje igre na novi engine cime se otvaraju nove mogucnosti kao bolja optimizacija igre, bolja grafika,fizika, mogucnost Multiplayera, novi vidovi prevoza itd itd.

Sad je pitanje koliko osoba ima na oficijelnom koje bi mogle ovo ispuniti... :)