Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

pehar_11

#810
Vidim da su neke linije i displeji na Novatronicu sređene ali mi se čini da je prikaz veze (lin. 18/18B/21) na Novatronicu puno ljepši i pregledniji nego kod Busteca, za neko divno čudo. Pomični "Autotrolej-Rijeka" izgleda bomba, samo nisam taj edition vidio na Novatronicu, možda jednog dana bude.
Vrijeme je novac.

lussin

Neku noć vidio i novu izvedbu za onu Fiumaru. 7 Fiumara/7 G.Vežica-Fiumara/Gar.

pehar_11

#812
Bo, nemam pojma za to. Jedino novo što sam vidio je izbjegavanje/ukidanje displeja "Garaža" (napokon) pa je na 6-ici sada u pitanju "N. naselje-Fiumara", za ostale linije nisam siguran ako je sređeno.
Vrijeme je novac.

NP-549


kico101

Display je pravno neispravan. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549


Man 581

Zasto nema na liniji 10 na disp veza  s 29 kad ima vezu u šoićima glavauzid

NP-549

Riješit ćemo.
U obrnutom smjeru postoji. 29 ŠOIĆI (veza lin.10)

pehar_11

Baš me zanima ako se da sredit 23, 32 i 34 da piše veza kao na liniji 2 vikendom. Dolazi turistička sezona, mislim da bi pomoglo. A ovako i onako bi bilo informativno.
Vrijeme je novac.

NP-549

Razmišljao sam o tome, al to je strašno puno varijanti. 23 sa vezom na 23A, sa vezom na 30, sa obje odjedanput, a tu je još i 22 + 34. Mislim da bi bilo definitivno previše informacija s velikom mogućnošću greške u ispisu

kico101

Bi bilo ok ( sad malo kipam, nemoj zamjerit - samo moja neka fikcija ) da se programira recimo ovako:
Uvijek gre 23 Permani. A sa strane da ima 4 pozicije za ispis; Veza 22, Veza 23a, Veza 30, Veza 34. Jedno ispod drugog. I onda samo izbacis onu vezu koja ne gre, pa ostane prazno.
Recimo:
Nista
Veza 23a
Nista
Veza 34.

Ili:
Veza 22
Nista
Nista
Veza 34.

Znaci kao 4 polja, koja se povremeno poounjavaju, a nekad su prazna.

Ima li program tu mogucnost?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

MateV

Ma vrlo vjerojatno se display može tako programirat, pitanje je samo ako ima dosta vertikalnog prostora za 4 reda

NP-549

Ima 19 pixela. Ja obično radim dva reda po 7 ili 8. Treba vidit da li bi bilo pre sitno da su ta slova za vezu od 4 pixela

pehar_11

822 "Sroči-či-Ri-Trsat a"
Vrijeme je novac.

Volim autobuse

Samo anđeli znaju kako je u raju