Iveco Stratos LF 38 CNG

Autor Majstor, Prosinac 02, 2014, 21:53:56

Ivan

Prejadno, ide predstaviti autobuse koje je njegova zamjenica već predstavila... Što ćemo još sve doživjet od ovog lika.

smogovci.bbb2

Još autobusa koje ZET nije naručio  ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Nego, da, slika 6, ovaj put se došao slikati i Tolić...

tamlover

Tolić je nedavno ponovno amenovan za desnu ruku direktorici Žgeli, drugim riječima rekao bih 'tata se vratio' (ako je itko vjerovao da je ikada zapravo otišao). Obožavam što nam sve u gradu liči na privatnu prčiju.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

MAN19464

Savjetnik bivšoj zamjenici, pa to kao da se djeca igraju. klinac
Presmješno.

Mihailo Mateljan


Mihailo Mateljan


smogovci.bbb2

Danas na lin. 117 Bundek-Gornji grad vozi gb 293
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

flip

#129
Kakva je to linija? Googlanjem sam samo otkrio ili da nije postojala ili da je to bila (?) linija Ljubljanica – Stenjevec.

U svakom slučaju pohvala na tome što je "uhvaćena".

Shole

Te linije nema ni na ZET-ovoj web stranici.  Kako to da se vozač prijavio na Atronu na liniju koje nema ?   Kod nas je to moguće jer samo upisuje šifre u displej i one ostanu i onda kad se linija ukine ili promjeni,  al ovo mi malo čudno.  Ako je pak najava nove linije,  kako to da je već u Atronu ?

421

Samo u ATRON gbr 293 je ručno unesen podatak o trasi linije Bundek-Gornji grad s random brojem linije koja se više ne koristi.
Trajat će samo dok traje Floraart. Zbog vas će pasti sistem! :)evil
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

Bila je, ne tako davno, prije preuređenja trase 119 i voznog reda 116 postojala je linija 117 Ljubljanica - Jankomir - Stenjevec okolo preko Ljubljanske, Škorpikove i Samoborske do okretišta kod sadašnjeg stajališta Stenjevec (crkva), vozila su dva busa samo dvokratno u špici. Pošto je bila dosta nelogična, mislim da je malo ljudi za njom žalilo...

Zašto su uzeli baš taj broj, tko zna, vjerojatno nikakav poseban razlog, a linija je očito privremena zbog Floraarta.

tramvajac 92

Jep, zbog floraarta je.
Stajališta:
Bundek 10:00, 11:00, 12:00 ... 20:00
Trg Mažuranića
Katarinin Trg 10:30, 11:30, 12:30 ... 20:30
Od srijede do subote polasci u 12:00 i 17:00 stoje ispred Botaničkog

Ima još: http://www.zet.hr/default.aspx?id=3622

smogovci.bbb2

Mislim da su ih unijeli i u druge mini buseve koji će ju voziti jer 293 nema autonomiju za cijeli vr.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza