Potočki Promet/Vip Company - razno

Autor ivog, Studeni 27, 2007, 21:54:33

frukec


ChRiStIaN

Čuo sam (stopedesetprvi put) da je Ayats Atlantis konačno prodan. Ovaj put u prilog tome i to kaj su ga maknuli sa njuškala pa možda i nekaj ima od toga. Ak neko ima više informacija ili koju insajdersku nek nabaci.
@ Autobusi Hrvatska @

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

Casper


Nalc

Da, prodan je i uskoro odlazi. Samo bi bilo dobro da bude suho taj dan jer je na pogonu Chelostone marka guma  ;D A praksa stavljanja buseva na Njuškalo odmah po njihovoj kupovini nije nova, "drže" je se i drugi privatnici. Ak netko naleti dobro, ak ne nikom niš, kad tad bude.

s431dt

istina!!!

ChRiStIaN

Citat: Nalc  u Veljača 11, 2015, 20:09:58
Da, prodan je i uskoro odlazi. Samo bi bilo dobro da bude suho taj dan jer je na pogonu Chelostone marka guma  ;D A praksa stavljanja buseva na Njuškalo odmah po njihovoj kupovini nije nova, "drže" je se i drugi privatnici. Ak netko naleti dobro, ak ne nikom niš, kad tad bude.

Čul sam od šofera podosta o tim gumama  ;D valjda bude neka zamjena došla na mjesto njega i Marbusa.

Iskreno malo me rastužilo vidjeti da se MAN-ovi prodaju. Tu po Zagorju je Presečki izdominiral sa Bovama pa je vozni park tipa MAN-a ili Setre pravi melem za oči. Ove bove više iz paštete iskaču kolko ih ima. Ne velim da nisu dobri busevi, sigurno jesu. Da nisu nebi ih tolko tu bilo al nekak mi je draže vidjeti Merca, Setru ili MAN-a :) Ovi od Potočkoga su predivni.
@ Autobusi Hrvatska @

frukec

Ayats prodan čini mi se u Slovačku, uglavnom, van Hrvatske.

ChRiStIaN

Stigla prinova! MAN Lion's coach, dvoosovinac.
@ Autobusi Hrvatska @

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

frukec

Imam ga ja poslikanog, ali zbog određenih privatnih razloga ne želim više ništa stavljati i najavljivati, ovo će biti moj zadnji post vezan uz temu Potočkog prometa.

maher03

Citat: frukec  u Ožujak 16, 2015, 22:43:43
Imam ga ja poslikanog, ali zbog određenih privatnih razloga ne želim više ništa stavljati i najavljivati, ovo će biti moj zadnji post vezan uz temu Potočkog prometa.

Koga briga?
MaHer03

volvobus

kupljen za europske ture bit če rijedak gost na našim cestama


Pujco

Mozda sam novi pa neznam, samo me zanima po cemu je ovo vip company? :)