Slike iz Zagreba 2015.

Autor tramvajac 92, Siječanj 10, 2015, 16:10:49

Tomek

312 danas na 123

289 na 142

22 danas na 145 (bez ikakvih natpisa na displayu  ::| i na 143)

757 na 121

772 (a i 773) danas na 120 -- ulovio i nagibni vlak za Zagorje


700 na 131

166 na 109

769 na 136

698 na 131

180 na 172


Tomek

I dok je poluprazni midi redovito na 143 u garaži novi Stratosi odmaraju
281

292

293 i 286 koji je već dobio nove registracije

283

shef

A ne spavaju samo, vidio 280 na TV vozio Cerara i Zokija na košarku  klinac
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

flip

290 je isto bio kod Arene. Neki dan sam ih dva vidio kako skreću s HBZ na Grada Vukovara, a jedan drugi dan sam vidio jednog parkiranog ispred hotela International.

Shole

Deal  je takav da je namjerno kupljeno previše minibusa jer se nesmije znati da nemogu izdržati više od 100 km po punjenju. Ako je ravna linija onda možda 130 km.   Otvaraju se ( i otvarat će se )  kvazi linije za raznorazna susjedstva samo da im se udovolji, a da istovremeno taj busić neće prelazit spomenutih 100 km u danu.

Isto tako pozivam ljude koji su imalo umiješani u "mehanički" dio održavanja  ZET-a da iznesu svoje mišljenje o tim Stratosima.  Navodno su silni problemi s diferencijalima, a nisu ni počeli vozit.  Osim toga,  interesira me kako funkcionira klima u prostoru vozača i da li ima isijavanja topline iz prostora motora.   Ako ovdje nema članova koji imaju iskustva s tim, molim da upitate vozače koji to svaki dan voze pa da prenesete ovdje

Ivan

Da, mogao bih kao laik djelomično potvrditi, ne vozim se često u njima ali naiđe nedjeljom na 135 i na nekima sam u zadnje vrijeme mogao dosta jasno čuti da puštaju tipične zvukove razvaljenog diferencijala.

smogovci.bbb2

Ne zaboravite da su ZET-u htjeli uvaliti 32 komada. Tako da smo dobro i prošli sa "samo" 16
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Tomek

Budući da se zadnjih godinu dana baš nismo naslikali ovog patenta, evo sa facebook grupe Zakaj volim Zagreb dvije fotke lava sa držačima za bicikle:


tramvajac 92


smogovci.bbb2

Hodočašće u Mariju Bistricu, zato je pored garaže gradskog poglavarstva.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Nisam napisao,jučer sam ga slikao.

tamlover

Za otvorenje linije dobro ušminkani 476 poslužio mi za fotosešn na Markovu polju:


...i bilo je lepo i navek TAM bu....

smogovci.bbb2

Baš su ga upiconjili. Takvi bi trebali biti uvijek a ne samo kad MB365 pušta u promet nove linije.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Znači osim nove linije dobili smo i novi  font na displayu.

smogovci.bbb2

Isti takav je i na 134 kad vozi u Prečko (šlamperaj by ZET)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza