Darko Tours - razno

Autor Eurobus av120, Prosinac 07, 2007, 00:18:44

tramvajac 92

Ja ih ne vidim, zato, može pomoć?  :P

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

frukec

#92
Ona je Euro4, ova je Euro5. Ona ima drugačije naljepljene naljepnice HR i 100, al ok to ne manje bitno. Ona ima naljepnicu norme na jednoj strani, ova ima naljepnicu norme na drugoj strani. Šta to nije dosta?

(ona-razbijena
ova-"nova")

s431dt

isto kao sta ova ima led gabaritke, prva toga uopce nije ni imala
istina!!!

frukec

#94
Citat: Majstor  u Veljača 08, 2015, 14:28:17
Jedna te ista

Na koju foru molim te? To s papirima samo oni znaju šta rade, ne vjerujem da bi se zaje*avali s tim.
Firma odlično posluje, odlični busevi, kao što vidimo često imaju prinove.

Dreamwalker

Kakvu patku nam je Darko složio ;D Na kraju krajeva, samo on zna pravu istinu, a mi se tu možemo svađati i samo nagađati. Možda je muljaža s papirima, a možda je to stara samo s izmjenjenim detaljima, Bog će ga znati.

Ja ipak mislim da je to stara al ušminkana jer nekak čisto sumnjam da bi muljao s papirima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

upravo tako.  To je relativno nov autobus i čemu muljati.  Doduše dosta su me sad iznenadili i komentari od ljudi koji bolje poznaju situaciju kako stvarno postoje dvije.   Ako to nije stara,  nego se ona popravlja,  gdje se to radi ???

martin

Po meni je to isti bus,recimo rucka za otvaranje vrata od prtljažnika potpuno ista(novije imaju na dugme kao na prednjim vratima) sigurnosni ventili kod zadnjih vrata na istom mistu i jos neki sitnica se poklapaju na obadve sto se znalo izmjenit kod novijih...
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

frukec

#98
Stoji sve to, al kako je onda jedna Euro4, a jedna Euro5 ako su iste? Ne vjerujem da bi davali lažne informacija na svom Facebook profilu, jer sigurno žele da putnici budu sretni i zadovoljni sa putovanjem.

A stara se popravlja, čini mi se, kod Hercigonje (Herc tours)

http://www.herc-tours.hr/hr/servis/

Shole

Čudi me onda da netko to već nije potvrdio.  Ima na forumu dosta ljudi koji su u dobro odnosu sa Hercigonjom

Dreamwalker

Stara je isto EURO V. ;) Piše na njihovom facebooku kad je tek došla.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Nije se popravljala u Hercu nego kod Stefa i to je isti bus Kraj!
Samo mi sudite pošteno !

frukec

Prema službenim informacijama Darko Tours-a d.o.o. nastradala Setra prodana je van Republike Hrvatske, a KR-330-HS je "nova" Setra i tu je priči kraj!
Uskoro još prinova ;)

5AR

Citat: Majstor  u Veljača 08, 2015, 17:20:11
... i to je isti bus Kraj!
Potvrđujem. 
I ne mora značit kakvu je prošlost imao da sada ne vrijedi, ko zna, možda je i bolji nego neki koji su originalni.

tramvajac 92

Nabavili Setru 5icu (515 HD). Sretan put!

Slika sa njihove facebook stranice