Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Berlingo

Dati cu ja aparat onome s Podhuma da to malo poslika, ali jedino me strah da ga ne dobijem nazad. Jos je on dobar, ma sve ce napraviti za pivu, ali me strah za aparat ako ga se docepa njegova necakinja. ;D
Salu na stranu, stvarno crni mjesec za Trolej, ne ponovio se!

Shole

Reci da ga čeka gajba ako vrati aparat živ i zdrav

Berlingo

Znam ja njega dobro. Znam za butigu na kraj sela i za Fanicu (B.K. Podhum). Ma koja gajba? On je poslje 5 piva vec nezgodan. On ce preuzeti butigu, on ce imati jog, sve ce on zatvoriti jer ne rade po propisima. Ali da bi se dao nagovoriti za slike, u to sam 100 % siguran!

NP-549


mivano

šta ovaj 100 "gnjije" tu već 3 godine???

Shole


Berlingo

A jadan je taj 661. Svijedok nesrece je htio da se spusti dolje. Ne pamtim slicnu nesrecu u crnim kronikama Troleja.

shef

714 je imao bliski susret, nisam htio bliže zbog drugova u plavom pod rotirkama:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

NP-549


ikar


boro

 Ma to je obična poljoprivreda.

M.A.N. boy

jel neko zna sta je sa 687 jel se popravlja il je popravljen?

MAKI

pa nisam ga vidjao na cesti vec duze vrijeme zbog onog sudara pa je moguce da se popravlja

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Raskopano je ono što se dalo raskopat, sve je poskidano (tabla i komplet struja) ali nikakvi radovi u smislu popravaka nisu još rađeni.  Zasad samo čerupanje korisnih djelova.  Čak su i puknuta stakla još na mjestu. A pa tek je 3 mjeseca prošlo, šta ste mislili, da će bit gotov za dva mjeseca.