Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36


Berlingo

#376
Nekako mi to nije bas nesto. Ti maloljetniku ne mozes nista, zakon ga stiti. Onaj sta je napao vozaca na Marinicima se i dalje vozi. Sta je dobio? Samo prekrsajnu prijavu. Cak znam mijesto gdje dolazi na pivu. Svaka cast onome tko je izglasao te zakone. Dao Bog da se to njihovoj djeci dogodi i da budu napadnuta. Mozda bi se sta promjenilo tada.

amalok.95

Danas oko 12:25 na velikoj tržnici na 625 pukla zadnja guma bio na liniji 6

zvone16

Dali neko zna šta se desilo danas u busu 675, jer danas na Delti oko 20 i 10 čekam bus, a ono Policija dolazila, slikala i uzimala otiske prstiju po sredini busa, a kasnije je normalno krenuo vozit liniju 13.

Ispričavam se ako negdje ima pogrešaka.
ZvoneXp

ikar

Lako moguće da je netko pao u busu...

ikar

670 nećemo neko vrijeme gledati na cesti. U četvrtak je imao sudar kod starog okretišta na Zametu, ujutro oko 8.30 (vraćao se u Garažu nakon prvog dijela prekidne). Žena s Tuaregom je izletila ravno u bus iz one uličice nasuprot Batiste misleći da će bus stati na stanicu. Sudar je bio toliko žestok da su morali vatrogasci rezat lim da izvuku ženu iz Tuarega. Promet je bio prekinut dva sata!

Berlingo

#381
Pojma nisam imao o tome, jos se ja cudim kakva je to nedjelja bez njega. Mene ne brine puno, pa valjda je i on zasluzio malo odmora. Valjda nije islo na drugi nacin nego ovako. Salim se, naravno, zao mi je busa. A ulica koja dolazi na glavnu je Avelina Turka. ;)

Shole

I nek je on vozio gore preko mosta iznad obilaznice 60 km/h eto ti sranja. 

MAKI

#383
638 razbio čekaonicu na Lokvi.Autobusu niš osim jednog razbijenog prozora za otvaranje.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Tebi je to niš?  Sad će stajat mjesec dana dok ne dođe staklo jer takvih sigurno nema na skladištu.  Kako je samo uspio razbit staklo na lijevoj strani  :o

mivano

Citat: Shole  u Svibanj 28, 2011, 20:22:53
Tebi je to niš?  Sad će stajat mjesec dana dok ne dođe staklo jer takvih sigurno nema na skladištu.  Kako je samo uspio razbit staklo na lijevoj strani  :o
Vjerojatno je zakačio kut metalne konstrukcije čekaonice, jer jarani parkiraju kamione na okretištu. Parkira kamion i ode u kafić tako da bus na jedvite jade može proć.

Shole

Ma jasno mi je to sve, al si pokušavam zamislit tu lokaciju i onda mi nije jasno kako je zakačio lijevom stranom.  U 99% slučajeva zakačimo sa desnom

MAKI

 on je gledao da ne udari u kamion s drvima koji je bio tamo parkiran.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

mivano

Citat: MAKI  u Svibanj 29, 2011, 20:30:52
on je gledao da ne udari u kamion s drvima koji je bio tamo parkiran.
Jesam vam rekao!
Pitanje za MAKIJA: Bus je ulazio s južne strane u okretište (odmah je skrenuo desno nakon uzbrdice)? Jel tako?
Ako je ulazio tako onda je jasno zašto je zapeo lijevom stranom.

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni