Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

NP-549

Citat: Ruske  u Veljača 10, 2010, 14:04:10


Treba mu unutra zalijepit naljepnicu "pažljivo rukovati po ledu i ne slušat svakog".  Samo 5 mjeseci je bio u out-u.  Čestitke limarima, još imate 687 za sredit



BARCODE

Nemoj tako čekalo se da temperatura u Rijeci bude preko 30 stupnjeva da može izići van jer za sve ispod te temperature postoji veliki rizik od leda,a taj autobus je opasan po ledu. Bilo ih je strah da se ne vrati :)
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

Boki651

Hehe, lijepo ga je vidjeti. :) Znate možda kada će u promet opet?

mivano

Dobio sam informaciju da je danas bio sudar na stanici kod Konzuma (rotor), negdje oko 11 sati. Autobus je izlazio sa stanice, a u njega je prvo udarilo neregistrirano vozilo. Nakon toga su doletjela dva vozila stranih tablica i udarila prvoga. Na autobusu navodno nisu zamijećena veća oštećenja, ali na vozilima jesu. Kasnije je došao policijski kombi

thomcro

Citat: mivano  u Kolovoz 16, 2010, 20:40:06
Dobio sam informaciju da je danas bio sudar na stanici kod Konzuma (rotor), negdje oko 11 sati. Autobus je izlazio sa stanice, a u njega je prvo udarilo neregistrirano vozilo. Nakon toga su doletjela dva vozila stranih tablica i udarila prvoga. Na autobusu navodno nisu zamijećena veća oštećenja, ali na vozilima jesu. Kasnije je došao policijski kombi
Netko te krivo obavjestio! Ja sam bio u vrijeme udesa tamo, bila su dva talijancina i drugi je okinul na prvog a on u kantun 722

Evo i jedna fotka


Više o ovome ovdje!
Pozdrav by thomcro


dragec52

 buljimir Što se desilo kod 3 Maja?

Ive

Jutros oko 6.15 MAN EL koji vozi DI Klana imao bliski susret s autom u Štefanima.

Berlingo

A samo je bilo pitanje dana. Tamo svaki dan prolazim na posao i s posla. A neki voze kao da nema nikog iz drugog smjera. Mora jednom naletiti kamion ili autobus. A na svoje sam oci vidio kad je vozaca od Valjana (nije bilo sudara) jednom napao neki klinac (samo rijecima i povisenim tonom) da je autobus na njegovoj strani. ??? ??? ???

Ive

Dobro jutro! Kad smo već kod tih krajeva, bit ću malo off topic. Nedavno sam prolazio tom cestom prema Marinićima i u onom nepreglednom desnom zavoju, malo prije one firme što prodaje rabljene aute(Automart, čini mi se), stao jaran s Iveco Dailyjem(dodatna oprema kariole i lopate) i iskrcava ekipu. Naravno, još su malo i popričali prilikom izlaženja iz kamioncina, a kad su konačno krenuli dalje, niti je vozač mahnuo rukom da se ispriča nama koji smo stajali iza njega ili upalio sva 4 žmigavca. Srećom, taj put nije bilo posljedica, ali ima nadobudnih koji znaju malo brže potegnuti to cestom kao što je i Berlingo rekao.

BARCODE

Danas oko 15h jedan mercedes conecto imao sudar na cesti prema Marinićima nije bilo ozljeđenih u autobusu za auto neznam.
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

ikar

#265
668 je imao sudar danas u Opatiji, razbijeno staklo na srednjim vratima. Zamijenjen je sa 611, a umjesto njega je išao 590 na prekidnu.


Slika by fejsbuuk

shef

436 na Jadranskom trgu protiv Kangoo-a (linija 1). Samo ogrebotine, ništa, vozi dalje...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Citat: ikar  u Listopad 29, 2010, 18:30:08
668 je imao sudar danas u Opatiji, razbijeno staklo na srednjim vratima.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs912.snc4/72531_1697548238824_1241418914_1849764_386197_n.jpg

  buljimir  buljimir buljimir  Nije mi jasno kako se to moglo desit najboljem vozaču u Autotroleju !? !? !?

Berlingo

Citat: shef  u Listopad 29, 2010, 19:31:36
436 na Jadranskom trgu protiv Kangoo-a (linija 1). Samo ogrebotine, ništa, vozi dalje...
A ja to mislio staviti pod kvarove. Nisam vidio auto pored njega.

NP-549

Sto put smo Deliji rekli da pomalo vozi taj bus, ali ne, on mora gonit





Ajde vi stručnjaci koji uvijek sve znate, di je ovo slikano ?