Kuševija prevoz, Tivat

Autor arsenal, Svibanj 26, 2009, 16:20:01

arsenal



Stari sprinter 312D.



Kusevija prevoz na liniji Kotor-Prcanj-Tivat sa "zastavom rival" (prastara, prva generacija iveco-a daily).


arsenal

#1
Isti taj Kusevijin busic samo sa prednje strane....


arsenal

#2
Kusevija sa nekim cudno karosiranim mercedesom.




arsenal

#3
Opet Kusevija sa ovim cudnim MB-om.


arsenal

#4
"Kusevija prevoz" Tivat sa starim MB sprinterom 312D.


arsenal

Kusevija prevoz Tivat sa MB-om karosiranim negdje u Svicarskoj.


arsenal

"Kusevija prevoz" Tivat sa TAM-om 122 A 70.


arsenal

"Kusevija prevoz" sa zastavom.


arsenal

"Kusevija prevoz" Tivat sanos S-311.


garavi94

#9
by arsenal



:o Ovaj sprinter 312d prevoznika kusevija prevoz prodat je gradskom prevozniku DOO BLT Podgorica i sada vozi prigradsku liniju za marezu i tolose

arsenal

#10
Citat: garavi94  u Siječanj 21, 2010, 15:06:42
:o Ovaj sprinter 312d prevoznika kusevija prevoz prodat je gradskom prevozniku DOO BLT Podgorica i sada vozi prigradsku liniju za marezu i tolose

Tesko, ja sam ga i danas vidio u Tivtu sqa istim ovim natpisom i istim zadatakom - linija Tivat-Kotor via Prcanj, a ova slika koju sam postirao je napravljena juce na izasku sa Autobuske stanice Kotor....

garavi94

 :( onda je moja greska,al moguce je da je Kusevija imala dva ista sprintera jer sam 100% siguran da je isti takav vozio na gradskoj liniji 2 i  3 u Podgorici,mozes li saznat da li je kusevija imala 2 ista sprintera?

arsenal


garavi94

 :( izvini onda moja je greska,posto znam da je jedan sa tivatskim reg. oznakama vozio po podgorici a sada je u vlasnistvu BLT TRGOPOLJE pa sam pomislio da je to ovaj sprinter jer lice ko da su jednojajcani blizanci. . . izvini jos jednom ???

arsenal

#14
Citat: arsenal  u Listopad 16, 2009, 16:32:59
"Bulatovic Trgopolje -BLT" Podgorica sa MB sprinterom u Tivtu. Inace, BLT je jedan od tri gradska i prigradska prijevoznika u Podgorici.

http://i432.photobucket.com/albums/qq46/Sinisha/DSC06632.jpg

No problem, vjerovatno si mislio na ovoga. ;)