Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

Volim autobuse


Volim autobuse

Legendarni tam 579

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Volim autobuse


MateV

Nije više aktivan u Autotroleju, ali je itekako aktivan u Šmričkim Mačkarama. Neznam šta će s njim ostatak godine, ali svakako bolje ovo nego Metis. Nađe se još pokoja slikica na FB-u Šmričke Mačkare. Registracija RI 7879-S. I kakve veze Slavonija bus ima s ovim?

NP-549


Volim autobuse

Na Delte

MateV

Al ga je gušt vidit opet u akciji. Mislim da je zadnje vozio u 4./2021.

lussin

Evo ga i od mene, stvarno ga je lijepo za vidit

Volim autobuse

Evo kad ne bio zadnji put aktivan u troleju,povučeni su cca kad su startali 831-840


Paško

pivkan
Čija je, kako si je našao, zašto je nastala? Rijetko se nađu ovako dobre stare fotke pa ne bi bilo loše da saznamo još nešto o njoj. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Volim autobuse


Paško

#1303
Nisu ti to baš neke informacije, to je samo opis Trolejevih O317 na ruskom. Međutim, s ovim si mi pokazao da fotografija nije novost, nego da je već duže vrijeme na netu. Inače na toj stranici ne bi završila. Uz malo reverse image searcha (hvala, Google) došao sam do pravog izvora, a to je ovaj:

https://de.wikipedia.org/wiki/Datei:Rijeka_-_Kastav_Mercedes-Banz_O-317_1982.tif

Dakle, fotografiju je snimio izvjesni Stefan K. 16. travnja 1982. i postavio je na Wikipediju. Naravno da se radi o stranom fotografu, domaće obično nisu ovakve kvalitete. U svakom slučaju, bilo bi dobro da se čovjeku javi i pita ga se ima li još fotografija riječkih buseva iz tog doba. Nemojte da sve moram ja :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Tabela standardno nebitna. Bus je u Mošćenicama i ide prema Brseču, a na tabeli Opatija-Volosko-Rijeka  yahoo