Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

Ruske

ono na katarini? dakle taj bus je vozan jos? i kako mislis da je bio na 4A?

mivano

Citat: Ruske  u Listopad 15, 2010, 19:27:04
ono na katarini? dakle taj bus je vozan jos? i kako mislis da je bio na 4A?
šala mala  ;D

Ruske


kico101

#468
Evo malo slikica ( vidi se u pozadini i 369 ): Izvor: Jutarnji


Limarija na 530 još uvijek ko urica.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano


kico101

Citat: mivano  u Listopad 16, 2010, 21:06:49
Čini se da mu je zglob oronuo.
Nije oronuo, nego su ga malo "frizirali" ( vidi na krovu ). A limarija, harmonika, prozori, vrata...
U trolejevoj garaži ( pa i na parkingu na Školjiću ) sam viđao buseve u daleko lošijem stanju od ovoga, pa i danas voze ( 412,467,535 ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kico101

Ovaj je još uvijek aktivan. I nije fotka nego kilavi video. Ali pokazuje da je 501 živ. Možda jedini 260A116M sa drvenim stolicama koji vozi na području PGŽ.
Ex 501 in action. Današnja snimka:
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

M.A.N. boy

nije baš najbolja slika al vidi se, ex gb 575





Shole


M.A.N. boy

ma nemaš problema još da ulovim i 574,dok se još vozikaju ulicama vukovara jer ko zna dokad će.

M.A.N. boy

Evo jedan raritet pošto ga dugo nisam vidio na cesti ima sigurno 6 mjeseci mislio sam da je rashodovan sa onim tamovima kad je bila čistka u čzt vu. Al evo ga vozio je ispomoć 18.11. na dan pada grada. mogu reći dobro se i drži, ima čak i zavjese unutra. evo slika za sve SANOSOVE nostalgičare u troleju GB 516.




421

Ti ga slikao , ja se u njemu vozio! I malo se vratio u prošlost.
Ukratko još je uvijek  8) bus123
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

kico101

Bravo M.A.N boy. To se zove pravi dopisnik. Bus izgleda sasvim solidno izvana.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

Joj kako divna pila. Mene jedino brine ova kriza i sve manje para. Spreman sam inace otici tamo i provozati se njime. Naravno, Sanos je uvijek Sanos, drugo su sve samo autobusi.

M.A.N. boy

Hvala kolege. Drago mi je da vas je slika malo vratila u prošlost. Meni je drago da ga vidim još na cesti jer kao što Berlingo kaže SANOS je SANOS. Nadam se da će ti se ispunit želja pa se još uspiješ provozat u njemu, a ja ću se dotle potrudit da ih bar poslikam ako ništa onda za uspomenu. Dok ih nisu zamijenili sa nekim novima.

P.S ne znam jeste li primjetili al ima naprijed preko rešetke stavljenu nekakvu zaštitnu presvlaku sa otvorom za zrak, ne znam jel s tim došao iz troleja ili su to stavili ovdje.