Slike iz Zagreba 2016.

Autor tamlover, Siječanj 04, 2016, 13:07:41

tramvajac 92

Kolega, 209/4 je to:

Dub   Čuč
05:55 06:20
06:55 07:20
Dubrava po voznom redu 7:43 i onda se ide na Svetice:

Svetice
08:10
08:40
09:10
09:40
10:15

onda od 12:55 vozi opet 209.

smogovci.bbb2

Citat: 212Alex  u Studeni 17, 2016, 12:55:44
Ako vam se ne sviđa slika obrišite ju, žurio sam se ali sam se potrudio uslikati.

MB Citaro 0530 gbr 650 čeka polazak na Sveticama,linija 228...malo me začudilo jer sam navikao da su na 228 Lionsi ali eto...
ak vam se ne sviđa obrišite sliku

Na slici nije 650 (na 650 drugačije piše IZLAZ iznad trećih vrata)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

CONECTO430

Slika je vrlo mutna i na slici je 660 jer sam ga danas na 209/4 vidio od 12:55 do sada.
Idem samo jednu stanicu :D

212Alex

#318
Citat: leonardo123  u Studeni 17, 2016, 16:33:33
Prije bih rekao da je to 660, i da je na 228/3 koji ima nekoliko polazaka ujutro pa se vraća na svoju 209.


Ispravak: 660 je. Moja greška .
si bumo jednu spili

mate


STIB

Hm, tema je "Slike iz Zagreba", a ne ZET-ova vozila!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Neko

Citat: mate  u Studeni 20, 2016, 08:20:49
57 u Vukovaru



Jeli ovo bio  za Promet Split složen, pa prodan ZET-u s obzirom na žutu prednju stranu.

tramvajac 92

Jok, bio je zakon da školski busevi moraju imati ful prednju i zadnju stranu žutu i po bokovima bar malo žute (što tu očito nije slučaj za bokove).

Hmm, nemamo bolju temu za sliku iz Vukovara i općenito kad busevi voze nešto što nije linija. Imamo samo onu ZETom u druge gradove i sela, ali to je manje - više isto za linije. Školski prijevoz isto nije, pa je onda valjda logično da tu ide.

822DoDo

pa kad ga pogledas sa bocne strane vidi se da ima zute boje naprijed i iza...vjerojatno je time zadovoljen kriterij
Živite tako da se vaša djeca sjete vas
kada pomisle na poštenje i integritet.
_____________________________________

From your vantage point it certainly seems so.

mate

Citat: tramvajac 92  u Studeni 20, 2016, 17:34:40

Hmm, nemamo bolju temu za sliku iz Vukovara i općenito kad busevi voze nešto što nije linija. Imamo samo onu ZETom u druge gradove i sela, ali to je manje - više isto za linije. Školski prijevoz isto nije, pa je onda valjda logično da tu ide.

Nekakvo moje razmisljanje - onda bi za ovakve slucajeve trebalo otvoriti temu u sklopu podforuma tipa "Posebne voznje", kako ima i u podforumu Autotrolej

MAN truck bus

Evo nakon duže stanke jedna mobiteluša


Sent from my iPhone using Tapatalk
Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

sniff


man323

Poklopac motora mu je pun čađe i ulja, vjerojatno su opet otišli koji kakvi semerinzi, pa je sve to završilo u stražnjim svjetlima.

marin

Kakvo održavanje, takav odražaj svega ostaloga. Probaj voziti BMW bez da mijenjaš ulje svakih 15 tisuća km ili slično. Ništa čudno, na svakom drugom (APD-ovom) je auspuh šupalj i to da se stvarno jako čuje, o prikolici kaj visi na lijevo ili desno smo pričali itd..

MAN truck bus

Jučer 532 CRVENA lampica ispad regulacije motora i nedostatak ulja vozač samo stisne da se makne kao da se upalila lampica da je pregorila žarulja!
Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.