Pleso prijevoz – fotografije

Autor man750, Ožujak 22, 2008, 12:45:53

conecto

U svakom slučaju je registriran pa je očito na cesti, malo je samo čudno da nema tablice sa slovima "PP" kao ostali busevi Pleso-Prijevoza.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Samo je na probi zasada, a što se tiče registracija Pleso prijevoz već dulje vrijeme novim vozilima ne rihta tablice tako da ih je sve manje sa PP

Tomek

Jedan veliki fan našeg foruma se večeras vozio u novom Crobusu koji je na probi u Pleso prijevozu te mi poslao fotke  :D Hvala mu  ;)




tomekk

Evo ga i u pokretu.Koliko mi se čini, otvor za bolji pregled retrovizora na sjenilu za sunce je nečim prekriven  :-\
Inače, bus uživo izgleda bolje nego na fotkama, a ova boja i kombinacija sheme mu odlično stoje  :P

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Setra na turneji Slavonijom s odbojkasicama Marina Kastele. Danas su odradile laksi trening protiv ŽOK Marsonie, te veceras putuju za Vinkovce, gdje nakon spavanja sutra igraju znatno tezu utakmicu...Usput, cestitke curama iz gostujuce ekipe na pobjedi :)



Veliki pozdrav vozackoj posadi, i prilog s utakmice ce biti u ponedjeljak na 811.kanalu MAXtv (valjda nece izrezati bitno :D ) :)

Tomek

Zora u jurišu za Zagreb, u pozadini se vidi aerodrom :)

Tomek


Tlimfocit


5AR


Tlimfocit

Danas vozač dovea kombi sa putnicima sa aerodroma u Split. Iskrca putnike, jednog Amerikanca pita ima li cigaretu, ovaj mu ponudi da uzme, a tip uzme cilu kutiju otrče u kombi i odleti ća. Stvarno nas ima svakakvih indijanaca.

Tomek

Irisbus Magelys koji je bio na probi u Brioni Pula stigao na probu danas u Pleso prijevoz.

tomekk

Evo i u ovoj temi slike  8-8
Prekrasan je  :)

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Tourismo s novim registracijama (trebao bi biti ex ST-760-OG)

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

telige

#118
Nema me.

Marek