ex R.P. Kombi Rent, Samobor [ZG]

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 15:35:17

Shole

Šta je to  V12 ?    :D ;D

Pretpostavljam da je i dalje zračno hlađenje. Sorry al nisam nekako u toku sa novijim Deutz strojevima

Tomek

Inače nismo sigurni jel ovaj TAM u Autotransu bio 895 ili 896, ugl. jedan od ta dva, a drugi je u AP Slunju.

NP-549

Koliko su meni rekli vozači Lošinjski je završio u Slunju,  jedan je ovaj,  a 888 u Šćuka Šped u Ravnoj Gori.  Za one starije nisu znali.  Svi su prošli oko milijona samo što onda nisu prebačeni u poslovne jedinice kako se sad radi nego su prodani.

Majstor

Citat: Tomek  u Siječanj 19, 2014, 18:00:58
Inače nismo sigurni jel ovaj TAM u Autotransu bio 895 ili 896, ugl. jedan od ta dva, a drugi je u AP Slunju.

V 8 turbo intercooler sa vozila MAN GL 8x8 vojna NATO izvedba malo modificirani
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Onaj u AP Slunju je prvo bio u Transturist Kladušanu.

Majstor

Ne ovaj kod Rajica ti je Kladusanov neki dan smo svi skupa sjedili na cugi
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Al taj u Kombi Rentu je prije Kombi renta bio u Korčula busu! Ili ako je bio kod Kladušana, on ga nije kupio od Autotransa nego od Korčule, al u jednom momentu je bio u Korčula busu i imao registracije DU-141-BM!

Shole

Spajanjem Korčula busa i Autotransa sve je prešlo pod ATR i svi su dobili garažne brojeve, čak i onaj Tamić 80a60 i Sanos 511, ali tada TAM-a više nije bilo na Korčuli.  (jesen 2007.)

miky

Citat: Tomek  u Siječanj 19, 2014, 23:14:13
Al taj u Kombi Rentu je prije Kombi renta bio u Korčula busu! Ili ako je bio kod Kladušana, on ga nije kupio od Autotransa nego od Korčule, al u jednom momentu je bio u Korčula busu i imao registracije DU-141-BM!
Citat: Shole  u Siječanj 20, 2014, 00:16:34
Spajanjem Korčula busa i Autotransa sve je prešlo pod ATR i svi su dobili garažne brojeve, čak i onaj Tamić 80a60 i Sanos 511, ali tada TAM-a više nije bilo na Korčuli.  (jesen 2007.)

Nije bio od Korčula Bus-a nikad nego od Korčula Promet-a...

Tomek

Tako je, ja sam krivo napisao, pa se Shole onda nadovezao na to!

Majstor

Oba su bila od Autotransa jer su već spojili At sa Korculom
Ovaj kod Rajica je sa Korčule i ima novi Magirus motor
U AP Slunju je Riječki Tam koji je isto tako zadnje vozio u Transturistu prije Slunja
Taj u Slunju se sada prodaje za 4000 Eura
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Taj koji je bio na Korčuli nije bio u Korčula busu kojeg je kupio Autotrans nego u Korčula prometu(ima tema na forumu, privatnik), znači tamo je prodan nakon Autotransa,

Shole

Autotrans (novo kupljen) ---> Korčula Promet --->  TransTurist Kladušan ---> Kombi Rent Samobor

Tomek, jel bio još negdje ?

tomekk

Iliade jučer u Mariji Bistrici, a pokraj njega se vidi Transliner ex Nino kojeg nemamo, a nisam ga slikao  glavauzid
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

AH Bus

Novost u floti R.P. Kobi Rent-a

VOLKSWAGEN Cfrafter Altas Tourline

Kapacitet vozila: 18+1
Snaga motora: 120 kW / 163 KS
Radna zapremina: 1.968 ccm
Euro norma: Euro 6