Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

822DoDo

naravno da je bilo ironicno..nego cini mi se da je i danas na 230 616 a i vidio sam u Resniku u prolazu jednog s mjenjacem i putnicima...ne znam dal je bio na liniji ili nesto vanredno.

vezano za 275/283: mozda je mini riknuo negdje gore u Badelovom brdu pa ga drugi nemre obic? il se nesto na trasi dogodilo??
Das Beste oder nichts. MB

sniff


Ivan

Pa s obzirom na gužve od jutra do 17 h, na 232 radnim danom i treba voziti zglobni, puno više nego na 206 (gdje ionako imaju svako malo problema s naparkiranim pametnjakovićima na okretištu), 218 ili 237.

421

Citat: Ivan  u Travanj 28, 2017, 20:44:34
Pa s obzirom na gužve od jutra do 17 h, na 232 radnim danom i treba voziti zglobni, puno više nego na 206 (gdje ionako imaju svako malo problema s naparkiranim pametnjakovićima na okretištu), 218 ili 237
Za potonje bi se malo iznenadio!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

leonardo123

669 na 204.



Ivan

70 na 135 -.- ukrcaj i iskrcaj jedne žene s bebom u kolicima je trajao koliko pola vremena za prelazak ostatka linije koja ima 6 stanica, ali na svakih 300 m... Stvarno je neshvatljivo kakvi biseri raspoređuju vozila.

Portos

Citat: Ivan  u Svibanj 04, 2017, 16:35:46
70 na 135 -.- ukrcaj i iskrcaj jedne žene s bebom u kolicima je trajao koliko pola vremena za prelazak ostatka linije koja ima 6 stanica, ali na svakih 300 m... Stvarno je neshvatljivo kakvi biseri raspoređuju vozila.

I 72 je bio na 130 jučer ujutro.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

421

Citat: Ivan  u Svibanj 04, 2017, 16:35:46
70 na 135 -.- ukrcaj i iskrcaj jedne žene s bebom u kolicima je trajao koliko pola vremena za prelazak ostatka linije koja ima 6 stanica, ali na svakih 300 m... Stvarno je neshvatljivo kakvi biseri raspoređuju vozila.
Koliko me pamćenje služi, na boku  navedenog  bus123 ne postoji obavijest u vidu naljepnice da se mogu prevoziti kolica ili osoba s invaliditetom u kolicima zbog rukohvata koji to onemogućava.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

CONECTO430

Jučer (04.05.2017.)
436 na 223
506 na 282
430 na 225
535 na 232
Idem samo jednu stanicu :D

NP-549

Citat: 421  u Svibanj 05, 2017, 08:05:48
Koliko me pamćenje služi, na boku  navedenog  bus123 ne postoji obavijest u vidu naljepnice da se mogu prevoziti kolica ili osoba s invaliditetom u kolicima zbog rukohvata koji to onemogućava.

Pa nebiš valjda otpilio takve putnike ?  Meni redovito u Classica dođu mame s kolicima i uvijek ih pošaljem na zadnja vrata jer je na prednjima ona nezgodna jednosmjerna ulazna rampa ko u marketu koja rado maloj djeci da šut po glavi. Molio sam već deset puta da onu šuštu otpuste do kraja tako da se sporo vraća, al nemaš kome reć. A nemam takav ključić (neki lijevi torax) da to sam popustim.   Na zadnjim vratima jest rukohvat po sredini ali ne smeta za dječja kolica.

421

Na liniji 135 vozi samo jedan  bus123 stoga je odgovor neupitan. Uz jedan uvjet: dijete u naručje, kolica sklopiti.Zato i nema naljepnice kojom se omogućava prijevoz određenim kategorijama putnika zbog otežanog ulaska/izlaska i nedostatka adekvatnog prostora za kolica unutar  bus123.
Jednom sam imao slučaj u Conectu na liniji 237 gdje smo se trojica muža otelili da unesemo dečka bez nogu s kolicima. Uf , koje je to bilo iskustvo!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

CONECTO430

Idem samo jednu stanicu :D

Portos

Citat: CONECTO430  u Svibanj 05, 2017, 23:27:39
620 na 230
625 na 232
657 na 204
539 na 282
540 na 269

Zar Citaro G nije uobičajen na 269? Čemu onda on u postu???

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.