Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

Ivan

Citat: 545  u Svibanj 29, 2017, 12:02:41
Ivane, kada i koji je bus slomio zglob na okretištu Mirosevec?
Sjećam se da sam čitao u doba ZET-ovih novina nešto s O405GN , ali mislim da se dogodio i neki incident kasnije s nekim Citarom. Znat će bolje valjda 421 i ekipa iz Dubrave.

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

lovac27


545

Citat: Ivan  u Svibanj 29, 2017, 16:05:36
Sjećam se da sam čitao u doba ZET-ovih novina nešto s O405GN , ali mislim da se dogodio i neki incident kasnije s nekim Citarom. Znat će bolje valjda 421 i ekipa iz Dubrave.
Da je to istina, ja bi to isto znao.
Jedini kojem pukao zglob u zadnjih 20 godina je bio MAN NG 312 gb. 137 (na Ljubljanskoj , i nešto vrlo slično na Crnomercu sa pokojnim 139.
A što se tiče Mirosevca i "kockice", jest bilo govora (a ne nesreća), da se zglob busa do kraja savija, pa počne tuliti kod vozača upozorenje.. Sve radi okretišta, pa su rotor korigirali malo, neznatno.. 😉

545

Citat: lovac27  u Svibanj 29, 2017, 18:59:34
Gbr.210 na liniji 290. Sav obljepljen cocta reklamom.
Super. Što više reklama po autobusima. Svidja mi se se to. 👍

smogovci.bbb2

Citat: 545  u Svibanj 29, 2017, 19:20:11
Super. Što više reklama po autobusima. Svidja mi se se to. 👍
Ako si vozač želim onda da i tvoju šajbu prekriju sa reklamom pa da vidiš kako je nama putnicima voziti se u tako obljepljenim vozilima hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 29, 2017, 19:37:31
Ako si vozač želim onda da i tvoju šajbu prekriju sa reklamom pa da vidiš kako je nama putnicima voziti se u tako obljepljenim vozilima hi
Onda kod okuliste moraš ići. Pozz

Shole

nemora on nikakvom okulisti,  čovjek dobro govori.  Ajde ti lijepo sjedni jedan dan na sjedalo do prozora i gledaj kroz to staklo van jedno 15-ak minuta.
A da ne govorim o kosim skretanjima i uključivanjima u promet desnim skretanjem kad moraš i kroz prvi desni prozor provjerit.  A ono vani kiša i sva voda ostaje u rupicama od reklame.

545

Citat: Shole  u Svibanj 29, 2017, 19:43:52
nemora on nikakvom okulisti,  čovjek dobro govori.  Ajde ti lijepo sjedni jedan dan na sjedalo do prozora i gledaj kroz to staklo van jedno 15-ak minuta.
Ja sam govorio isključivo za Zagreb!
Jer je linija 290 u Zagrebu a ne u Rijeci.
Rijeka je druga priča! Ja ne znam od kud je on..

Shole

Kakve veze ima o kojem gradu se radi ?   Ni ja nemam ništa protiv reklama, ali ne preko stakala. 

545

Citat: Shole  u Svibanj 29, 2017, 19:59:51
Kakve veze ima o kojem gradu se radi ?   Ni ja nemam ništa protiv reklama, ali ne preko stakala.
Ima, jer ako je rekao za Rijeku, drugačije su nego u Zagrebu. Osobno se uvjerio. Kako ja vidim u Zagrebu preko reklame van, a u Rijeci teže ili nikako?!
Uostalom, stvar je tko šta voli. A Autotrolej neće, kao ni ZET, pitati putnike dal im to odgovara jer je u pitanju marketing.

smogovci.bbb2

Citat: 545  u Svibanj 29, 2017, 20:03:09
Ima, jer ako je rekao za Rijeku, drugačije su nego u Zagrebu. Osobno se uvjerio. Kako ja vidim u Zagrebu preko reklame van, a u Rijeci teže ili nikako?!
Uostalom, stvar je tko šta voli. A Autotrolej neće, kao ni ZET, pitati putnike dal im to odgovara jer je u pitanju marketing.
Kad si kupiš autobus od toga koliko ste privredili a ne od prireza i dotacija Grada onda lijepi koliko te volja. A vidim da si iz ZG kad ne znaš otkud su SMOGOVCI good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 29, 2017, 21:27:51
Kad si kupiš autobus od toga koliko ste privredili a ne od prireza i dotacija Grada onda lijepi koliko te volja. A vidim da si iz ZG kad ne znaš otkud su SMOGOVCI good_boy
Od 1992. svi su smogovci. Bez obzira jel su iz Zagreba ili ne. Dok ne vidim osobnu, možeš pričati šta hoćeš.

lovac27

Gbr.540 na liniji 290. Ovo je prvi puta da je citaro 1.generacije na toj liniji. Mozda je tijekom dana s neke linije prebacen na 290.

Tomek

Je, jer je 210 sa novom reklamom oko 18.00 ostao u kvaru na Kvatriću.