Mercedes-Benz

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:59

shef

Pa u Njemačkoj nikad nije bio dostupan. Mislim na aktualni model.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

A tako znači,još jednom,hvala

Osoblje

Par slika Citara koje smo dobili na naš Facebook:
Obični Citaro

Unutrašnjost

Mercedes Citaro C2 Euro 6 Cool design



shef

Ovo je bus o kojem danas cijeli svijet piše i kojim je papa Franjo odveo kardinale na izlet i duhovnu obnovu. Tourino SCV00928, (izvor TgCOM-Mediaset):

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sibencan

1997 - 2017

maxkuki

Otkad je izašla Setra serije 5,već je i dosta vremena prošlo.Kada bi trebao izaći novi Travego,Tourismo...?

Sent from my WT19i using Tapatalk


Majstor

Neki dan na Zg obilaznici 3 Tourisma sa zadnjom haubom ko S500 oni cudni otvori hladjenja
Možda neki novi model
Samo mi sudite pošteno !

mate

To je vjerojatno ona trojka koja je zavrsila u Delminium Travelu, a sad svi novi modeli imaju takav zadnji poklopac ;)

sibencan

Ove haube su identične S500, jer je postavljen Euro 6 Motor.  ;)
1997 - 2017

TAM

Jedna zanimljiva izvedba zglobnog Mercedesa.

Izvor se vidi na slici
Dani ponosa i slave!
    

M.A.N. boy

#250
bome zanimljivo. prvi put vidim  :)
jel on to ima harmoniku ili sta je to uopće između?

Shole

Mislim da je te samo Vetter radio.  Baš me zanima koja je to ustvari šasija.  Izgleda kao solo bus, pa onda napred dodano još pola solo busa.

evo još jedan

http://www.phototrans.eu/14,617615,0,Mercedes_Benz_Vetter_SH_16_IZ_Z_772.html

tramvajac 92

Ovaj Vetter 4os zglob sam već na slici vidio, navodno je to njihov eksperiment bio  radi povećanja stabilnosti  ???

Shole

Pa di vidiš 4 osovine ?

Evo jednog O305G  sa pogonom na srednju osovinu.   Baš me zanima dal je motor u prikolici, a pogon na srednju kao na MAN-u SG242H, ili je motor u sredini ispod poda


www.omnibusverein.de

lussin

Zar nije Split imao ovakve?