Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Marek

196 popravljen i stoji u APD kraj 203, koji stoji već min. 2 tjedna i skinuta mu je TEDI reklama.

Majstor

196 treba tehnički pregled obaviti
Samo mi sudite pošteno !

545

Jučer 765 stajao 3h u kvaru na okretištu Špansko.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


leonardo123

Odabrao sam ovu temu kao najprikladniju.
Naime, želim upozoriti na jednu, po meni vrlo lošu odluku uređivača foruma. U temi "Tipovi autobusa na linijama" pisalo se svašta, od stvarno neuobičajenih stvari do onih koje su uobičajene gotovo svaki dan. Ali nije mi jasno da netko ide cijelu temu zaključati jer određeni forumaši koji trollaju i spamaju ovaj forum i koji su prepametni napišu nešto što i je i nije neuobičajeno. Zašto jednostavno uređivači foruma nisu opomenuli/kaznili te forumaše (vrlo dobro se zna tko su) nego je cijela tema zatvorena tako da ostali forumaši koji bi htjeli nešto korisno nadodati to jednostavno ne mogu učiniti. Spomenut ću samo radi reda da je jučer na liniji 230, dvokratni vozni red na drugom izlazu vozio Regio 642, spomenut ću da je danas školski Classic 627 na 227 zajedno s Conectom kojemu broj nisam vidio, spomenut ću da su i jučer i danas 655 i 656 na 203 (što nije neuobičajeno) i da svim silama i dalje voze opterećenu 203, pogotovo zbog nove regulacije na Rebru gdje je svaki dan poslije 8-9 kaos i kašnjenje, zbog toga što je već krenula navala na groblja jer se bliže Sisvete. Za 226 nemam komentara, em što će u dogledne dane kasnit zbog Krematorija/Mirogoja, em zbog navedene nove regulacije i zbog gužve u autobusu. Svaka čast ekipi koja vozi u takvim uvjetima i što izdržavaju takvo stanje. Znam da je i na drugim linijama svakodnevno tako, ali sam htio naglasiti posebno zbog ovog dijela. Zato još jednom apeliram da se otključa tema i da svojim informacijama možda doprinesemo ovom forumu neuobičajene pojave. Živjeli!

t4

Jutros na 219 Citaro G, nisam vidio gb, ali zadnji dio busa skače po cesti ko odskočna daska, ljudi se selili naprijed da im bubrege ne potuče :D Meni je dobro došlo za razbuđivanje malo jutarnje gimnastike, iako se kasnije putem podigao na jednom semaforu i nije više toliko skakutao.

smogovci.bbb2

G. br. 209. I nešto pišti iz motora prilikom svakog polaska
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

leonardo123

658 na 203/1 danas. Novo plavo bojanje, nove felge, dotjeran u punom sjaju.

Ivan

#202
g.b.315 je osim limom zamijenjenog sata dobio i dva Fainsa Arianne sjedala prije 2. vrata, još i sa sivom presvlakom. -.- Fino ide nagrđivanje LC '09, tko zna što je sljedeće jer čak je i "elitna" ekipa na Britancu (do 305) dobila svakakve gluposti.

Samo fascinantno je da najviše gadnih improrovizacija doživljava najveća serija u povijesti ZET-a, nevjerojatno je da onda nnema ispravnih dijelova.

MAN truck bus

Jedan detaljčić iz 438... Sat zaostao u razvoju...

Slika je nastala između 9:00 i 9:45 ujutro.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lovac27

Citat: Marek  u Listopad 23, 2017, 18:53:25
196 popravljen i stoji u APD kraj 203, koji stoji već min. 2 tjedna i skinuta mu je TEDI reklama.
Gbr. 196 Vozi ,danas na liniji 268. Jucer ili danas gbr. 203 isto na liniji 268

405GN2

196 nove registracije ZG 1916 GG

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

405GN2

Gbr 327

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

smogovci.bbb2

Evo ga 196 sa novom regom
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

405GN2

Bilo već na forumu za 196

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.