Prigradski prijevoz – fotografije

Autor tamlover, Kolovoz 08, 2008, 14:05:35

TAM

#75
ŠI 582-BN
Dani ponosa i slave!
    

actros


JureP

ovaj graf nisam siguran jeli  582 bn je bio gorio 2009 ili 2010...vozio sam se snjim kad je odjednom pri punome gasu nesto puknulo i planulo...nije ni cudo da je sad motor u katastrofalnom stanju... iman video ali ga neznam staviti  ::|

Avtomontaža

Ovo je ŠI 584-BN. Ovaj je najbolje očuvan, a vozi ga uvik isti šofer.

JureP

znam da je ovo 584 nego nisam siguran da je na ovoj mojoj snimci 582 ali mislin da je po nekim detaljima jer se tablica dobro ne vidi a ja se ne sjecam koji je bio tocno...583 mi ima bolji motor od 584

JureP


JureP


TAM

#82
Ovo na snimci je ŠI 582-BN koji je danas u katastrofalnom stanju i trebao bi ići u rashod jer to više nije za voziti. U vrijeme požara vozio ga je vozač koji danas vozi ŠI 139-CP može ga se vidjeti na snimci. Ja mislim da je u ŠI 583-BN naknadno ubačen jači motor.
Kod ŠI 583-BN još uvijek se može vidjeti natpis Graf & Stift i ima maglenke (ako jesu ovo ispod svjetala), ŠI 584-BN nema maglenke i ne može se vidjeti natpis, ŠI 582-BN ima maglenke, ali ne može se vidjeti natpis.
Dani ponosa i slave!
    

JureP

ovaj vozač ti sad vozi  139 cp steyera...100% isao sam snjim i znam vozaca...vidi se i po ovim usisnicima zraka na prednjoj strani da je 582 koji jedini nema usisnike

TAM

Citat: JureP  u Svibanj 29, 2013, 20:08:44
ovaj vozač ti sad vozi  139 cp steyera...100% isao sam snjim i znam vozaca...vidi se i po ovim usisnicima zraka na prednjoj strani da je 582 koji jedini nema usisnike
Ispričava se moja greška. Zbunio se. Točno je da vozi ŠI 139-CP, a ŠI 583-BN vozi stariji ćelavi vozač s brkovima.
Dani ponosa i slave!
    

JureP

TAM znas li di su zavrsile avtomontaza ŠI-338-BE i ŠI-783-AD.nisam ih dugo vidio u prometu

TAM

@JureP niske avtomontaže za koje pitaš su u radioni na popravku pošto ih jako dugo nema u prometu mora da je veliki kvar. Avtomontaza ŠI 338-BE je u katastrofalnom stanju i ne bi me čudilo da ode u rashod dok je ŠI 783-AD još u dobrom stanju.
Bova Futura (ŠI 141-DZ) na Drniš-Oklaj-Knin
Dani ponosa i slave!
    

TAM

#87
Avtomontaža (ŠI 754-U) ovo više nije za voziti ovo je za rashod!!!


Steyr (ŠI 139-CP)
Dani ponosa i slave!
    

Avtomontaža

Sve Avtomontaže su za rashod, ali još dugo će one voziti s obzirom na stanje u firmi. Bolje da one voze prigradske linije nego one Aabenre koje izgledaju kao da su došle iz Prometa Split. Svako malo se kvare, izvana izgledaju kao da su noću ukradene s auto-otpada, a unutrašnjost im je kao kokošinjac.

TAM

#89
Graf & Stift (ŠI 582-BN) danas kod garaže na pranju. Šofer ga je čistio izvanka, a čistačica iznutra. Ipak ima vozača koji se brinu za svoj autobus. Nakon Grafa sivi Steyr ŠI 148-CP je došao na pranje također.

Ovdje ću staviti sliku Praženovog  Irisbus Moovy koji je ostao bez jednog poklopca
Dani ponosa i slave!