Kvarovi autobusa (2)

Autor MB FAN, Veljača 06, 2018, 22:17:24

Perokani

453 u kvaru na Gracanskom dolju.

Mercedes bus

552 u kvaru, stanica Otok Nežićeva, linija 268 smjer GLKL

Kocka 146

Jučer 780 kod Dubravice, danas 779 na Rogininoj u kvaru.  >hammer<
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

kocka151

321 sa 134 slepan u garazu

kocka151

321 (linija 177) opet stoji u kvaru u Podsusedu  rofl

Gabriel Gvozdenović

346 došao u VG ja mislim da sa linije 330 oko 15:30h napisao je Autobus u kvaru i krenuo za garažu
Mislim da je bio na liniji 330

Gabriel Gvozdenović

Imam slike ali ne znam kako objaviti zamolio bi da mi neko pomogne

zag

To samo tako vozači napišu da otjeraju ljude pošto idu u garažu thumbs

Citaro218ZG


[/quote]
Citat: Gabriel Gvozdenović  u Srpanj 26, 2024, 23:11:29Imam slike ali ne znam kako objaviti zamolio bi da mi neko pomogne

Pozdrav,
Ako se ide preko mobitela ima funkcija "user action" ispod objava nakon toga "odgovori" i ispod prostora gdje su smajlici i prostor za tekst ima tekst "drag and drop your files here or use button to add files" kliknut na to i iz memorije mobitela odabrat fotke. I poslje toga poslat.
Prilike se ne događaju. Vi ih stvarate , budite pilot svog života

Uspjeh je zbroj malih napora koje ponavljate iz dana u dan
"Zaista, kažem vam, ako se ne obratite i ne postanete kao djeca, nećete ući u kraljevstvo nebesko." (Matej 18,3)

Gabriel Gvozdenović


Citaro218ZG

Pozdrav svima pa i tebi,Gabriel, nadam se da sam ti pomogao sa uputama koje su i meni dali za početak za fotografije.
Nadalje, na liniji 226 danas u prometu su jutros bili Iveco i MAN, no iz meni nepoznatih razloga IVECO je povučen te je stavljen MAN 467, dobar autobus, ali bez klime, lupa, trese ,tvrd je ali ide poput aviona.

Eto toliko od mene za danas.
Pozdrav.
Prilike se ne događaju. Vi ih stvarate , budite pilot svog života

Uspjeh je zbroj malih napora koje ponavljate iz dana u dan
"Zaista, kažem vam, ako se ne obratite i ne postanete kao djeca, nećete ući u kraljevstvo nebesko." (Matej 18,3)

Gabriel Gvozdenović

Garažni broj 207 viđen prazan sa natpisom autobus u kvaru išao je iz Velike Gorice za Zagreb

Transspotter

220 sa 220 odlučio na godišnji odmor. Čeka dizalicu trenutno.

421

@ Gabriel Gvozdenović
Umjesto otkrivanja tople vode i pomoći te "pomoći",   umnik2  što su napisali moderatori:
https://autobusi.org/forum/index.php?topic=25158.msg328819#new
https://autobusi.org/forum/index.php?topic=21994.msg344924#new
Svaka slika je vrijedna jer bilježi jedinstveni trenutak koji se apsolutno nikada ponoviti neće, stoga slikaj, eksperimentiraj, čitaj sugestije (pozitivne/negativne i UČI ( na svojim/tuđim greškama) te primjeni.
BTW 346 slikan mobitelom horizontalno bio bi bolja opcija.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sofer29

Citat: Transspotter  u Kolovoz 02, 2024, 15:56:30220 sa 220 odlučio na godišnji odmor. Čeka dizalicu trenutno.
evo ih na haizlovoj kod vet.faxa